| robbybad12 a întrebat:

Cum iti faci o prietena cu beneficii?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Varsta voastra nu este propice unei astfel de relatii. Sper ca intelegi si motivele.Nu are rost sa dezvolt tema deoarece pentru cei tineri este inaceptabila sau greu de inteles un astfel de mod de comportanent/de viata.De asemenea trebuie sa apartii unuei anumite categorii sociale cu un anumit nivel de cultura si mai ales fara percepte moralitate religioase.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeia mereu va vrea ceva in plus profit material, cand o sa gasesti tu o fata sa faca sex asa din placere sa ne anunti si pe noi bine

| robbybad12 explică (pentru RAY):

Pai eu caut, dar poti sa ii intrebi pe cei care au raspuns mai sus...care pretind ca ar fi gasit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin farmec personal, putere de convingere, comportament si obligatoriu dorinta de a ramane liber.

| SkyPilot a răspuns:

Nu se face la comanda. In cazul meu le-am ajutat cu cate ceva, am devenit amici, ne-am lamurit ca amandoi ne pretuim libertatea dar suntem atrasi unul de celalalt si am hotarat sa intram intr-o astfel de relatie.

| robbybad12 explică:

E funny ca toata lumea pe care intreb imi raspunde gen: "in cazul meu ne cunosteam de 1000231212 de ani, si am decis amandoi ca asa e cel mai bine". Unde gasiti voi oameni cu care sa decideti asta asa usor?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru robbybad12):

Vei gasi singur raspunsul pe la 30 de ani dupa ce te vei satura sa stai "in lesa" sau "sub papuc". Raspunsul este valabil si pentru fetiscane.

| robbybad12 explică (pentru corbulalbrosu):

La 30 de ani stiu ca asa va fi fiindca stiu multe persoane in situatia aia. Dar ma intrebam cum e pentru astia de 18-25

| corbulalbrosu a răspuns (pentru robbybad12):

Varsta voastra nu este propice unei astfel de relatii. Sper ca intelegi si motivele.Nu are rost sa dezvolt tema deoarece pentru cei tineri este inaceptabila sau greu de inteles un astfel de mod de comportanent/de viata.De asemenea trebuie sa apartii unuei anumite categorii sociale cu un anumit nivel de cultura si mai ales fara percepte moralitate religioase.

| Flora_Szekely_1999 a răspuns:

Si eu as vrea sa aflu!

| robbybad12 explică (pentru Flora_Szekely_1999):

Tu cred ca esti cam mic(a) pentru asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Flora_Szekely_1999):

Raspunsul dat lui robbybad12 este valabil si pentru tine cu ajustarile de rigoare sexului tau.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Aaaa era sa uit, nu este chiar gratuit, comporta anumite cheltuieli, deci e nevoie si de niscaiva venituri.

| robbybad12 explică (pentru corbulalbrosu):

Crede-ma, veniturile nu schimba cu nimic lucrurile. Cat despre explicatia cu nivelul de cultura si moralitate religioasa, asa e. Multe fete evita o astfel de relatie din cauza societatii care ar critica-o dupa.