| FlorinCiokan a întrebat:

Cum iti poti da seama ca o fata virgina vrea sa isi inceapa viata sexuala? Daca conteaza, ne cunoastem intre >noi...: Intrebare perversa tongue Funda tongue!

Răspuns Câştigător
| ella_6166 a răspuns:

Daca aceasta vrea sa isi inceapa viata sexuala va aduce in discutie anumite lucruri mai intime pe care nu le-ati discutat pana acum..va fi mai tandra, te va atinge mai mult si iti va permite sa o atingi si tu mai mult

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O intrebi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, fa-o sa creada ca esti sigur pe tine stii ce faci. Lamureste-o tu cum sta treaba despre sex.winking Vorbeste cu ea...

| Flori_Florina_1997 a răspuns:

Pai incearca sa vezi daca accepta sa-i faci si anumite lucruri mai intime : pipait, mangaiat, bagat mana pe sub tricou etc. si daca nu are nicio retinere...

| Raul_Macicasan_1992 a răspuns:

Poti sa o intrebi. Daca nu poti sa o intrebi, de ce conteaza?