Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2608433intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
16 Apr
SATI 364.296AFISARI
165.617VIZITE
132.039V. UNICI
10 Iulie 2010
ceferistu intreaba:

Cum ma pot masturba?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    10 Iulie 2010 18:27
    BenAlex a răspuns:

O iei de cap o ungi cu o crema speciala de preferat sampon sau sapun o uzi cu apa si spor la frecarelaughing, de preferat vizioneaza un film mai adecvat pentru asa ceva succes.

• 16 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 11 Iulie 2010 06:05
    cristacheceliute a răspuns:
    Ai mainile prea scurte sau n-o gasesti?hee hee
    @alex cred ca fetele care ti-au citit sfatul n-or sa te mai caute, si te mai intrebai daca iti gasesti pe aici iubireaoh go on
  • 10 Iulie 2010 23:11
    Derye a răspuns:
    Pui mana pe "obiect" si il freci rolling on the floor

7h30@ Iarta'ma, dar tu esti impotent intelectual. Masturbarea este ceva normal. Sunt oameni care o fac, si oameni care nu recunosc. 99% dintre adolescenti s'au masturbat macar 1 data. Masturbarea este normala pentru reglarea excesului de hormoni. Cred ca tu esti ala cu probleme printre noi.
  • 11 Iulie 2010 02:04
    bOse a răspuns:
    In somn e cel mai bine ca nu te vede nimeni, senzatia e mai intensa mai ales ca imaginile sunt 3d.
  • 10 Iulie 2010 18:25
    Live.Laugh.Love a răspuns:
    Cu mana laughing
  • 11 Iulie 2010 01:37
    RGK a răspuns:
    Cu blenderul smug
  • 14 Iulie 2010 09:27
    Nik a răspuns:
    O iei de cap o ungi cu o crema speciala de preferat sampon sau sapun o uzi cu apa si spor la frecare, de preferat vizioneaza un film mai adecvat pentru asa ceva succes.
  • 14 Iulie 2010 09:30
    Nik a răspuns:
    LOoL ratat la orizont eu am 14 ani si stiu ce inseamna da nasi face asa ceva doamne suna si nasol auzi cum se face masturba asculta ca iti zic eu daca faci sa nu zici la nmn ca e penibil acu o freci cu mana pana sare labticu.Sa zic asa pe liba ta
  • 11 Iulie 2010 00:17
    ZuAgain a răspuns:
    Deci
    Iei Penisu in mana
    strangi usor
    si dai in sus si in jos laughing
    Poti folosi ceva crema sa fie mai placut daca nai filme intri pe Redtube
    rolling on the floor
    Ce intrebare LOL pfoai cand am vazut-o m-am caca pe mine de ras laughing rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
    Acum sa vb serios:
    -Poate ca esti pocait si nu sti ce e aia da ma rog
    -exista 2 moduri
    care le stiu
    iei chestia in mana si ´dai la polizor´
    sau te pui pe burta in pat si **** patu laughing doamne frate asta e cea mai penibila chestie
  • 10 Iulie 2010 21:25
    Raspuns anonim:
    Cu razatoarea borner.
  • 10 Iulie 2010 22:52
    Raspuns anonim:
    Cu gura.laughing
  • 11 Iulie 2010 00:42
    Raspuns anonim:
    Tragi de panarama aia mica care o numesti penis pana numai poti tragi in sus in jos in sus in jos in sus in jos in sus in jos si tot asa
  • 11 Iulie 2010 09:33
    Raspuns anonim:
    I-ati o papuse conflabila si f__o.
  • 11 Iulie 2010 17:11
    Raspuns anonim:
    Fa un sandwich cu unt de arahide de preferat ca e lipicios. fa o gaura in el si baga`ti madularu in ea si bag-o si scoteo.pa
  • 12 Iulie 2010 16:20
    Raspuns anonim:
    Freci pana ese lichidu laughing
  • 13 Iulie 2010 06:49
    Raspuns anonim:
    LOoL ratat la orizont eu am 14 ani si stiu ce inseamna da nasi face asa ceva doamne suna si nasol auzi cum se face masturba asculta ca iti zic eu daca faci sa nu zici la nmn ca e penibil acu o freci cu mana pana sare labticu.Sa zic asa pe liba ta laughing
  • 11 Iulie 2010 01:03
    sads0ul a răspuns:
    Cu mama?