| harrys a întrebat:

Cum o cuceresc daca ea are prieten?;( FUNDĂĂĂ!

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

A devenit in natura noastra sa privim relatiile ca si o vanatoare.sa privim fetele ca si prada.
inainte sa te bagi ca tanga stii tu unde, doar pentru ca tie ti se pare cool fata respectiva, incearca sa iti intelegi sentimentele si sa vezi daca se merita tot efortu asta.
sfatul meu e sa nu te bagi.am facut-o si eu cu cateva ocazii insa mereu cand imi spunea ca iese la un suc cu niste prieteni, nu ma simteam ok pentru ca stiam cum am obtinut-o

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ofera-i mai mult decat el.

| ElenaSA a răspuns:

Daca ea are prieten inseamna ca tine la baiatul ala; daca va fi cu tine, ma intreb in cat timp va fi si cu altul?

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Daca e sa te placa, renunta sigura la el si nu-i nevoie de vreun mod s-o cuceresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un ferrari si disparitia actualului in conditii misterioase.

| NameHarris a răspuns:

Cu talentwinking

| Alisse a răspuns:

Nu fi dobitoc.

| Andrada0025 a răspuns:

Da-i pace! Nici tie nu ti-ar conveni sa vina un alt individ sa-ti cucereasca iubita! PUNCT!

| Villy09 a răspuns:

Mai bine las-o, daca tu ai fi in locul acelui baiat ti-ar placea sa se dea altul la prietena ta? Cu siguranta nu, sunt atatea fete, nu le strica relatia, nici nu stii cat e de dureros.

| CosminCornel a răspuns:

Scoate-o la shaorma, pune manele la casetofon in dacie si spune-i ca e printesa ta.

| IoanaFrumushic a răspuns:

Zii ca ii dai lebăr si e a ta merge mereuwinking.