| AmxMod a întrebat:

Cum po-ti sa-ti dai seama daca te inseala iubita?

Răspuns Câştigător
| xDirectioner5 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va bateti joc de el! Baiatu' vorbeste serios! Eu zic sa o intrebi unde merge, daca ea iti zice "la prietene" o urmaresti cumva si vezi daca chiar iti spune adevarul sau nu. ori, cand se duce la baie. umbla-i in telefon, la mesaje!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti emite ipoteze, ipoteze cu zero dovezi, paranoia, prostie

| Felys a răspuns:

Atunci cand o sa te refuze sexual

| contαbαndonαt a răspuns:

In majoritatea cazurilor, atunci cand ti-o tranti o strambatura d-asta:
http://i.imgur.com/p9qf4Oo.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| woazzix a răspuns:

Raspunsul e simplu Nu poti happy cerceteaza si verifica daca tu crezi dar vezi sa nu afle ca daca nu e asa o sa ai circlaughing cu ea

| Diana1721 a răspuns:

Nu o sa "po-ti" niciodata, pentru ca nu stii sa scrii. Eventual poti.