| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate două persoane care au fost buni prieteni să nu îşi mai vorbească deloc? Am fost într-o relatie cu unul din cei mai buni prieteni, ne-am despartit si acum parca suntem niste straini, urasc asta.

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"Salut tipule. A fost mișto să fim împreună și regret că s-a terminat așa. Îmi lipsește prietenia cu tine, putem încerca să reparăm ceva și să fim din nou prieteni?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai acceptat sa fii intr-o relatie cu un prieten apropiat ai stiut de la inceput ca asta s-ar putea sa va afecteze prietenia, in cazul unei despartiri.