| DiannaDi a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat vorbind pe mess? adica ne-am vazut si in realitate, insa doar ne salutam si atat. nu e din oras cu mine deocamdata. deci.cum pot sa ii starnesc interesul? mersi frumos:X

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ba da.

prin intermediul calculatorului si al "messului" ai mai multe sanse.

prin scris ai mai mult curaj si mai multe ganduri.

il poti face si din cuvinte.

eu am facut cateva fete sa ma placa pe mes. si asta fara sa vreau.
si ele pe mine.

dar nu am continuat si...

deci poti

| TzuTzu_2341 a răspuns:

Provoaca-l smug
[chestii din astea... ca nu are tupeu sa iasa cu tine... sau sa tte kiss ]blushinghee hee

| Alin_3802 a răspuns:

Prin mess nu cred că poţi săl cucereşti. Dar dacă el te pote vede an toată splendoarea ta poate al vei cuceri cu siguranţă. Trimete-i poze reale cu tine şi pote îlvei cuceri