| WWESuperFan a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa daca sunt hidos si falit?(0 lei)

10 răspunsuri:
| irina202333 a răspuns:

In primul rand, ai putea sa nu mai stai ca o lepra la calculator si sa iti gasesti de munca in loc sa te plangi ca esti falit. In al doilea rand, nu cred ca esti asa urat cum spui si poti sa 'cuceresti' cu personalitatea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| iintunericul a răspuns:

Nu exista fete/baieti urati/hidosi deoarece toti suntem frumosi/speciali intr-un anumit fel
ca sa faci o fata sa te placa primul lucru ce trebuie sa faci este sa vorbesti cu ea cat m-ai mult (ai grija si ce vorbesti cu ea nu chestii doar de baieti si nici prostii) observa cum reactioneaza fata, apoi poti sa treci la pasul 2 sa ii dai semne ca o placi, roaga m-ai multi prieteni de ai tai care o cunosc pe respectiva fata sa se imprieteneasca bine si cu ei apoi prieteni tai sa te laude intr-un fel sa dai bine pe langa ea
bafta, sper ca ti-am fost util

| WWESuperFan explică:

Irina am 14 ani

| WWESuperFan explică:

Neimpliniti

| justkillmenow69 a răspuns:

Nu exista persoane hidoase si falite.
Frumusetea nu e in exterior, ci in interior. Poate esti tu frumos acum ( in exterior ) dar trece.
Si banii, wow, nu ai bani daca nu ai iubire. Trebuie sa fii bogat in iubire.
Si da, du-te baieti si cumpara-i. nu, gasesti, fura de prin parcuri o floare, si mna vorbeste cu fata, si spune-i lucruri dragute despre ea. Sigur sa te placa asa. Fetelor le place sa fie in centrul atentiei.

| Tamas_Alina_1995 a răspuns:

Dacă ai simțul umorului fă-o sa râdă. Nimeni nu-i perfect.

| Tamas_Alina_1995 a răspuns:

Dacă ai simțul umorului făo să radă.