| AllForOne a întrebat:

Cum pot face sa nu mai fiu indragostita de un baiat?

Răspuns Câştigător
| Altair22 a răspuns:

CONCRET:

Imagineaza-ti-l in pat cu cea mai buna prietena a ta- se ling, se ating, se pregatesc sa si-o puna happy

Poate ca il considerati aiurea, asta e cel mai puternic mod de a "uita" de un baiat happy

Dc? Fiidca astfel de ganduri te ucid in interior happy

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Mintea ta ne intreaba pe noi ce sa faci, insa numai inima ta are raspunsul. Daca este dragoste adevarata, chiar sa doresti, nu-l vei uita. Iubirea nu e un act de vointa.Numai bine.

| anonimmmmm a răspuns:

Nu poti sa-i comanzi inimii, dar daca vrei sa-l uiti incearca de fiecare data cind te duce gindul la el, sa te gindesti la defectele lui, nu te gindi la amintirile frumoase sau partile lui bune, ca asa niciodata na-i sa reusesti sa ti-l scoti din minte.

| hasegawa a răspuns:

Tu nu poti face nimic, insa lasa timpul sa faca ceva pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inimii nu-i poti comanda, pur si simplu nu poti! Poate in timp, ai sa reusesti sa iti placa de altcineva, sa-l cunosti mai bine si vei putea. Dar daca vrei sa mai diminuezi din,, durerea dragostei neimpartasite`` ai putea sa nu te mai gandesti la el, sa nu mai vorbesti despre el, si sa nu il mai bagi in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine
Dar nu te lasa.Cu timpul il vei uitahappy
Uita-te si la calitatile altor baieti din jur nu numai la ale lu si o sa reusesti

| Lina_4661 a răspuns:

Uita-l nu atrage atentia la el si incearca sa evidentiezi minusurile lui si sa te gindesti ca el nu te merita -tu meriti ceva mai mult si ca orice fata fii mindra de sine nu te injosi la el... pupici

| Lina_4661 a răspuns:

Incearca sa nu atragi atentia la el si sa evidentiezi minusurile lui, gandeste-te ca el mu te merita pe tine si tu meriti ceva mul mult si pe cel mai bun... pupici si inca una, fii mindra ca toate fetele nu te injosi la el, nici un baiat nu merita o nici o lacrima a unei fete.