| Baiatulsinguratic a întrebat:

Cum pot găsi o fata sinceră și cuminte!? Nu mai am încredere nici în mine.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

"Cum pot găsi o fata sinceră și cuminte!?"

fetele sincere si cuminti sunt rare, dar mai existawinking

nu uita faptul ca si "fetele cuminti cateodata-s rele"winking

"Nu mai am încredere nici în mine. "

De aici ar trebui sa incepi, cand vei avea incredere in tine vor aparea si fetele cuminti sau mai putin cuminti, in viata ta!

| Violleta2022 a răspuns:

Acum 40 minute | Baiatulsinguratic a întrebat:
Cum pot găsi o fata sinceră și cuminte!? Nu mai am încredere nici în mine.

In acest caz, iti recomand cu tarie sa incepi a lucra cu tine insuti, sa invtei sa capeti incredere in propria-ti persoana si peste cativa ani, cand ti-ai crescut increderea si esti capabil sa gandesti diferit, atunci sa incepi sa cauti o fata!
Acum nu te ajuta nimic in situatia in care esti, dimpotriva, esti tot timpul frustrat si suspicios si asta pune fetele pe fuga.
Deci, ia-o cu incetul si construieste-ti increderea in tine, lupta sa te maturizezi, ca sa fii in stare sa gasesti pe cineva in careia ii vei acorda incredere de la inceput.

| mihai69 a răspuns:

Cumpără un sex doll.

| dullcat a răspuns:

Gandeste-te ca daca nu ai incredere in tine, cum poti avea in altcineva? Pai nu poti! Le poti oferi altora doar ce ai tu pe interior, ii privesti in functie de propria perceptie personala.Asa cum nu poti iubi daca nu te simti iubit, nu pot avea incredere in altii daca nu ai incredere in tine.Te sfatuiesc sa te ocupi intai de dezvoltarea personala si abia apoi sa cauti relatii, asa ar fi cel mai sanatos atat pe plan psihologic cat si emotional.Succes!

| Lupică27 a răspuns:

Nu gasesti, si daca gasesti tot de bani te intreaba.