| danutsik a întrebat:

Cum pot recuceri peroana pe care o iubesc... daca ne.am despartit?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

In acelasi mod in care l'ai cuceritwinking
Dar mai intai gandeste'te daca se merita sa lupti pentru statul de "noi". Si eu am vrut sa lupt, dar nu aveam cu cinesad. Mai bine resemneaza'te, nu te injosi niciodata in fata unui baiat, chiar daca'l iubesti!

Bafta.

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Mai intai vezi daca mai merita sa va impacati, iar apoi arata-i ca-l iubesti cu adevarat.:X

| Dizzydizz a răspuns:

Fii sincera cu el
da-ti intalnire si fal sa creada ca inca il iubesti, ca nu poti trai fara el
nu fi orgolioasa de fata cu el
fii moala
si daca nu vrea, lasa-l.

| dydy22 a răspuns:

Daca ai rupt tu relatia inceraca sa vb cu el, daca a rupt el relatia cu siguranta se va mai rupe daca va impacati. are dreptate just. a. tear o parere de la un baiat

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Gravida treaba thinking Adica nici macar nu stii daca mai tine la tine sau nu. straight face. Nu stiu ce sa zic thinking Spune-i in fata ca inca mai tii la el si poate ai vreo sansa, din nouhee hee. Daca nu, asta e.:-

| ● Ďعw a răspuns:

Spune-i cal mai iubejti ink si kati pare rau cati terminato...nu stiu.depinde si din ke te-ai certat.

| Licurici_4986 a răspuns:

Cum pot recuceri? asta ne intrebam toti dupa despartire ...trebuie sa gasesti o modalitate ca doar tu sti ce iy place cum cand! fi isteata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu el, spune-i ce simti pentru el, si intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine.
Spune-i ca tu doresti sa va impacati, iar daca din cauza ta v-ati despartit, sunt necesare si niste scuze.
Cel mai bine ar fi sa vorbiti lucrurile astea fata in fata, dar daca chiar nu se poate si la telefon e bine, dar nu prin sms-uri.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai tii legatura cu el e bine, trebuie sa ai rabdare si conteaza daca si el inca te mai iubeste, incearca sa comunici cat mai mult pentru a sti cu siguranta daca mai exista vreo sansa, doar tu il cunosti mai bine decat oricine altcineva. http://www.youtube.com/watch?v=1aLkeAD2_N0&NR=1