| Deya224 a întrebat:

Cum pot sa conving un baiat sa fie cu mine?

Dau fundita

19 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nu il stresa si spune adevarul mereu.restu vine de la sine... Succes!

| princess87 a răspuns:

De ce sa-l convingi sa fie cu tine? Daca era ceva, venea singur

| qAndu a răspuns:

Spune-i ca joci Metin2 si Counter-Strike! q.p

| Dumy99 a răspuns (pentru qAndu):

laughing)) Buna asta laughing)

| neutrino a răspuns:

Il inviti in fiecare zi la masa!

Răspuns utilizator avertizat
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
De ce sa-l convingi?
L-ai intrebat si a zis nu?
Daca da, evita-l. Mai exista baieti. Fii indiferenta si lasa-l sa-i para rau ca nu a vrut, si sa vina la tine.
Daca nu, poti sa incepi sa-i zambesti, sa te bagi in seama cu el(dar discret), si cu timpul il poti intreba daca doreste sa fiti impreuna, poate cine stie, te intreaba el inainte.
Funda?

| sayWhaaat a răspuns:

Ce noroc au baietii astia, isi pun fetele problema cum sa-i cucereasca, ei nu fac nimic.
Deci, nu trebuie sa il convingi, trebuie doar sa vorbesti cu el, sa il intrebi daca te place, si daca iti spune ca da, bingo! Daca nu, nu insista, asta e.

Răspuns utilizator avertizat
| xCrazyGirl a răspuns:

Nu poti. poate ii place de altcineva

| SladeWilson a răspuns:

Saruta-l

| Anonimus197568 a răspuns:

Acum depinde si de baiat ca poate el nu vede ca te dai la el sau ii e rusine sa te intrebe iesiti singuri pe afara si spune-i atunic cu curaj ca nu cade cerul pe tine.Bafta
P.S: mai bine singuri ca poate mai ai prieteni care sa rada atunci iar tu sau el sa va jenati

| Anutzzzaaa a răspuns:

Pai poti sa te dai pe langa el, poti sa te imbraci mai frumos, sa flirtezi cu el. Depinde si de caracterul baiatului...
FUNDITA?

| Forcas15 a răspuns (pentru Anutzzzaaa):

Anutza te asigur eu ca nu multi baieti se uita la imbracamintea, machiajul, accesoriile etc. fetelor. Daca un baiat place o fata atunci pot fi impreuna, insa daca nu o place...pai e destul de greu sa convingi un baiat sa te placa. nu multi isi schimba viziunea asupra unei fete orice ar face ea...

| Anutzzzaaa a răspuns (pentru Forcas15):

Forcas15 depinde de baiat. De exemplu eu i-am dat un exemplu pentru un baiat care se uita.

| Kinezuu a răspuns:

Te duci la el si daca vrea bine daca nu problema lui

| andreiandronic a răspuns:

Fi tu insuti

| raslabon a răspuns:

Cati ani ai?

| Stan_Alexandru_Liviu_1997 a răspuns:

Eu sunt baiat si te pot ajuta :
1.Da-mi o poza cu tine
2.Nu il stresa, nu mergem mereu dupa el
3.Incearca sa te iprietensesti cu aparopiati lui (prieteni)
4.Afla daca te place
5. Daca te place intreaba-l daca nu te place las-o balta big grin