| PoGoOo a întrebat:

Cum pot sa dezvirginez o fata fara a avea dureri (fata)?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sunt unele fete care nu au dureri aproape de loc.
In primul rand, atentie la igiena si la protectie. Si virginele pot ramane gravide happy
Ofera-i un pahar de vin sau de ceva usor alcoolic, si ajut-o sa se relaxeze. Relaxarea este lucrul cel mai important. Cele mai multe fete sunt speriate de folclorul privitor la acel moment. Ii oferi un preludiu lung, poate si un pic de oral (dar nu pana la orgasm). Ai grija sa se ude bine, daca ea nu produce destul foloseste si un lubrifiant fara aroma si solubil in apa.
Fa-o sa se simta iubita si in timpul, si dupa happy Ia-o usor...

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu multa tandrete si grija in tot ceea ce faci. Cu preludiu lung cu folosirea unui lubrefiant la nevoie. Cu masarea energica a intrarii in vagin chiar cu 2-3 degete, chiar si cu riscul deteriorarii himenului prin acest procedeu.Penetrarea sa se faca doar cand ea se va simti relaxata si in acelasi timp dornica si va da comanda.Tu sa fii calm si ponderat in tot ceea ce faci si sa-i respecti dorintele intrutotul.Succes.

| LoveSleep a răspuns:

Cu preludiu și cu degețelu'.

| cristinela4 a răspuns:

Atent si cu multa acuratete!

| GhostForest a răspuns:

Experimenteaza pe un Fleshlight. Daca se aprinde inseamna ca faci o treaba buna.