| AlexAndruCrisan a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sa mă placa? Sunt bun prieten cu ea si suntem in aceeasi clasa?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca te place, dar nu stii tu! Ai incercat sa o pupi si nu a stat?

Răspuns utilizator avertizat
| Dugalle a răspuns:

Bun prieten? You can't get out of friendzone like a finger snap.

| Rapperităă a răspuns:

Ofera-i niste flori, fa-o sa rada, atinge-o din greseala, ia-i apararea daca cineva se ia de ea. big grin

| amaliutza123 a răspuns:

Daca sunteti in aceeasi clasa eu te-as sfatui sa ii spui ca o placi. Sau daca esti mai timid takineazo, uitate in timpul orei la ea si daca te vede zambeste-i, petrece mai mult timp cu ea si daca este suparata inveselesteo.