| anonima_1409 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi creasca sanii fara operatie sau medicamente?
prim masaj sau exerciti se >poate?:
daca da imi expicati si mie?
sau dati-mi niste site-uri:d
vam pupAT!

6 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Sunt toate vrajeli! Penisul si sanii nu sunt muschi! Deci, nu se pot mari decat chirurgical.big grin
O posibilitate de marire naturala a sanilor e cresterea in greutate, asta pentru ca sanii sunt formati in cea mai mare parte din grasime.Numai ca, aproape fara exceptie, la pierderea in greutate se micsoreaza si sanii. E demonstrat practic si am vazut cu ochii mei.happy
In concluzie, daca esti slabuta...mananca (daca nu te ingrasi cu una cu doua, mergi la nutritionist pentru consultatie si dieta) si o sa capeti forme, inclusiv sani.winking
Sanii mai cresc si la aparitia sarcinii. Daca iti doresti asa de mult sa-ti creasca, fa un bebe...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o sansa

| marsy a răspuns:

Scrie pe google pozitia caprioarei si o sa vezi cum se fac. am inteles ca dau oarecare rezultate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul ajuta