| gndsnns a întrebat:

Cum pot sa imi belesc penisul pt a ma dezvirgina

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei sa ne aduci la cunostinta ca tu ai descoperit cea mai noua metoda de dezvirginare masculina.Si aceasta consta/se poate realiza prin decalotarea (belirea) penisului dar tu nu poti beneficia de ea deoarece suferi de afectiunea numita fimoza. Tin sa te anunt ca "dezvirginarea" la un baiat se realizeaza prin sex nicidecum prin decalotarea penisului. Fimoza de care suferi necesita tratament sau operatie chirurgicala. Am raspuns zilele trecute si am prezentat care sunt pasii sau metodele de urmat. http://www.tpu.ro/......-in-stare/

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti nebun, omule! Asta se face la primul contact sexual normal.De asta te-a inzestrat natura cu penis si cu creier.Cand sa iti dea creie cred ca a fost furtuna.

| T0T a răspuns:

Ori faci sex ori mai bine nu încerci asta.

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea nu se face print-o simpla "belire" a penisului. Ea se face in urma unui act sexual.

| DonaldTrump a răspuns:

Iti legi o sfoara groasa de penis, si te arunci de pe bloc, daca lesini din cauza durerii inseamna ca te-ai dezvirginat.

| Maxnonymus a răspuns:

Il iei in mana, il strangi cat de tare poti, cauti o masa dintr-un material foarte dur si dai cu el de masa pana vezi sange..cand ai vazut sange inseamna ca te-ai dezvirginat.

| Prietenashul_Maryan_2000 a răspuns:

Cu gura ai incercat? Altceva nu merge...

| gndsnns explică:

Nu era ptmn intrabareaa ori cum