| Paranormal12 a întrebat:

Cum pot sa imi decalotez penisul total? Penisul meu se decaloteaza pana in spatele capului,dar eu doresc sa se retraga ca sa arate ca si cum ar fi circumscris(parca se numeste erectie ferma).Eu pot face acest lucru dar doar daca trag cu mana de preput, iar dupa ce nu mai trag revine la normal in spatele capului.Cum fac sa ramana retractat complet?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Circumscris e eventual un triunghi (înscris într-un cerc)! rolling on the floor
Nu are cum să rămână așa, doar dacă nu vrei musai să te operezi. (CIRCUMCIZIE).