| Enache_Bogdan_1906 a întrebat:

Cum pot sa imi excit prietena? I-am sarutat gatul, urechea, de buze nu mai zic, am si muscat-o de ele. laughing Ce sa fac?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Musco de clitoris

| RAY a răspuns:

Duo o tura cu un bmw si vei vedea rezultate

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti strecori mana/palma in chiloteii ei ca sa-i smotocesti "veverita" sau "pasarica" sau ce-o avea si ea ascunsa acolo. Succes. big grin

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa-i pupi toate buzele, si in acest fel ai sanse mari sa o faci si fericita.

| Dugalle a răspuns (pentru neutrino):

Problema e sa o excite, nu sa o faca fericita!

| neutrino a răspuns (pentru Dugalle):

Daca vei reciti raspunsul meu, vei vedea ca am spus "si fericita"!

| Dugalle a răspuns (pentru neutrino):

Si eu ziceam sa elimini " si fericita ". Lasa fericirea ca dragostea aduce dupa sinea ei fericire.

| Emilian65 a răspuns:

Cu toate astea ea nu se excita? Poate muscatul buzelor o fac sa nu se excite. Incearca si nu o mai musca de buze si vezi care-i rezultatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata că-i ajunge laughing

| Hakuouki a răspuns:

Schimba-i iubitul...cu unul care se descurca

| Dugalle a răspuns (pentru Hakuouki):

Sustin aceasta idee.

| Dugalle a răspuns:

Gatul e asa si asa, nu e o chestie sigura.

Mana pe picior si avansezi in sus.
Mainile pe sani.
Mainile pe cur si le misti dar te duci si in jos daca intelegi.

| Enache_Bogdan_1906 explică:

Nu stiu daca sa ii pun mana pe fund sau sâni, e genul de fata cuminte.