| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa imi maresc penisul? Spuneti-mi va rog.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate nu exista absolut nici-o metoda de marire reala si/sau eficienta a penisului cu adevarat. Marimea penisului este stabilita genetic din momentul nasterii fiecarui individ, la fel ca si a celorlalte parti anatomic ale corpului sau. In mod sigur NU ti se va mai lungi penisul, deoarece ai depasit perioada de dezvoltare si crestere. Se considera ca si penisul creste pana la varsta la care se opreste cresterea/dezvoltarea fizica, adica pana in jurul varstei de 18-20 de ani. Uni ageamii recomanda sa se maseze si intinda zilnic penisul in speranta alungiri celulelor constituente, insa chiar daca metoda ar da rezultate si s-ar produce o anumita alungire, acest rezultat va fi in detrimentul grosimii deoarece va rezulta un penis "subtirel" ceea ce va provoca alte neajunsuri. big grin

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Operatie laughing) pompele si pastilele nu dau rezultate! puta mica!

| Inceputul a răspuns:

Cred ca in loc sa te gandesti la asta, mai bine ti-ai petrece timpul facand lucruri utile.

| OrbulCuVedere a răspuns:

Tragi de ea.