| yoyo_5656 a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu prt meu ne.am certat si i.am zis ca mi se rupe ca num ai vb cu mine dar mi-e dor de el il iubsc si vreau sa ne impacam si el ma iubeste dar e foarte suparat pe mine ce sa fac?

6 răspunsuri:
| mutzy211 a răspuns:

Sa-ti ceri scuze pentru ce ai vorbit si sa inveti sa gandesti inainte sa scoti aiurea cuvinte pe gura.

| Kalyn a răspuns:

Pai o sa se rezolve daca il suni...pentru viitor nu te mai arunca asa ca fata mare la maritat ca deia ti-o pus Dumnezeu capul pe umeri sa gandesti cu el. ar trebui sa inveti ceva din asta, daca nu ai invatat pacat.

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Of of doamne doamne biata de tine eu nu stiu cum te simti dar ce s-a intamplat de v-ati certat oricum lasa asta nu vreau sa te intristez mai mult asa ca iti sugerez sa il suni sau sai trimiti un mail cu scuze si poate o sa inteleaga (p.s stiu ca fetele ca voi dupa despartire credeti ca barbati sunt niste porci si asa mai departe dar si noi credem asta ca suntem niste porci imi pare foarte foarte rau pentru tine ) sper ca am ajutat cu ceva numai bine si hrisos a inviat

| yoyo_5656 explică:

El tine la mine desi nu vrea sa ne mai impacam dar nu eu i.am zis ca mi se rupe eu decat am scris.prt mea cea mai buna a zis sa-i zic asa.

| yoyo_5656 explică:

Iam cerut si scuze si degeaba ce sa fac?crying

| adina_8548 a răspuns:

1 Sa ii ceri scuze 2 dupa aia sa il imbratisezi BAFTA!