| alexa_8718 a întrebat:

cum pot sa mai fiu cu el pentru ca eu inca in iubesc foarte mult si cred ca el ma uraste!?
pai am avut un prieten pe nume emi, am petrecut foarte mult timp impreuna, pana la urma mi-am facut curaj sa ii spun daca vrea sa fie cu mine, el a acceptat doar cu conditia sa nu ii mai dau palme cum faceam mereu pentru ca ma inerva. Am promis dar in a 2 seara i-am dat o palma din greseala si el s-a suparat rau si a plecat in casa am incercat sa il intorc dar nu am pututt si acum imi pare foarte rau si incerc sa ii demonstrez ca il iubesc dar ma uraste si nu pot sa nu mai fiu cu el. Plang de 2 luni dupa el vreau UN SFAT CAT MAI RAPID SUNT DISPERATA si acum cand o sa inceapa scoala o sa il vad iar pentru ca eu sunt a 8 si el la fel si imi va fi foarte greu sa nu vorbesc cu el. Multe prietene mi-au spus sa il uit dar nu pot pentru ca il iubesc mult prea mult!

Răspuns Câştigător
| emillie a răspuns:

2 luni si inca nu te-a iertat? Nu mai astepta. Mergi la el si cere-ti scuze, explica-i ca pur si simplu ti-a scapat acea palma atunci, dar te-ai dezobisnuit de acest obicei, in special pentru el. Apoi intreaba-l daca-ti mai acorda o a doua sansa, si vezi, de data asta chiar abtine-te!

6 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

Eu merg pe chestile mai romandtice daca nu are prieten vezi incerca sa il scoti afara stai de vb cu el si sarutal

| aangelia a răspuns:

Spune-i ca iti pare rau, si ca ai uitat de intelegerea voastra.
dar cred ca ai asteptat mai mult decat trebuia. 2 luni.
in orice caz, mult noroc :*

| andreea_9164 a răspuns:

Pai daca te orientezi catre alti baieti iti va fi mai usor sa il uiti. nu merita sa fi cu un baiat care nu stie sa te aprecieze. incearca sa-i observi si pe ceilalti baieti. Nu sta la cheremul lui pentru ca probabil stie ca ti la el mult si profita de acest lucru.
Eu spun ca ar trebui totusi sa discuti cu el si sa lamuresti situatia apoi vezi ce va fi de facut.

| nicoleta01 a răspuns:

Nu are cum sa te urasca doar din atata lucru...

ceretu scuze sh oricine merita o a 2-a sansa
pupici, succes

| anananana a răspuns:

Controleaza. tee! si vb cu el, baietilor nu le place sa fie sub "papuc"

| VIP a răspuns:

Foarte bine ca sa suprata pe tine! Am avut si eu o prietena cu obiceiu asta idiot sa imi dea palme asa de nebuna. Altadata sa te inveti mine cand promiti ceva sa te ti de acea promisiune.