| Ella_6549 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb la imvu poza de profil? funda :X:X...de fapt cine este dispus sa-mi raspunda la toate intrebarile legate de imvu?(scuze de categorie)

2 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Eu big grin. Dai la web profile si mai sus apare sign out, account si altele, dai la acount acolo apare poza de profil big grin daca vrei sa pui alta poza din pc-ul tau happy. Sau daca vrei sa ii faci o poza avatarului tau dai la dress up si mai jos apare un aparat dai pe el si faci poza dupa aceea dai la upoad profile sau ceva de genu big grin

| ashO3Ol a răspuns:

1. te duci la homepage
2.dai la edit
3. dupa dai click unde pune alege fisierul ca sa alegi poza dar trebui sa fie 160x220
si cam atat