| Denis06 a întrebat:

Cum pot sa sterg istoricul sa nu se vada pe unde am umblat pe net? pentru opera.

Răspuns Câştigător
| AndraAlee a răspuns:

Deci ca sa stergi istoricul dai clik pe istoric(langa bara de navigare)si apoi dai,, arata tot istoricul,, Apoi dai in ziua in care ai umblat tu pe ce pagini vrei sa le stergi si apoi iti arata unde ai umblat toate paginile.Dai clik dreapta si apoi dai la,, Sterge aceasta pagina''.
Funda?

3 răspunsuri:
| briquette a răspuns:

Sus in coltul din stanga unde scrie Opera, apesi acolo, apoi pe History, dupa pe ziua din care vrei sa stergi dai clic dreapta pe link.u` pe care vrei sa-l stergi si apesi delete happy. funda?

| Denis06 explică:

Am uitat sa zic ca dau funda+vottongue

| Cineva5 a răspuns:

Sus la bara unde bagi site-ul vezi cand dai pe ceva mai vechi in dreapta de tot un X apesi pe ala si se sterge din istoricwinking