| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa stiu daca ma iubeste iubitul cu adevarat?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Pune-ti urmatoarele intrebari.Cat de mult e in stare sa sacrifice pentru tine? Cat timp aloca relatiei vosastre? Cat de mult isi doreste sa petreaca timpul cu tine? incearca sa-ti raspunzi la aceste intrebari si iti vei da seama cu siguranta.Stii,noi fetele avem si al 6-lea simt.Ar trebui sa simit daca te iubeste cu adevarat sau nu.

3 răspunsuri:
| ada a răspuns:

Ar trebui sa simti.Instinctul feminin nu da gres niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu simti? atunci ori nu stie sa-ti arate iubirea, ori nu te iubeste, ori tu nu ai incredere si vrei mai multe dovezi. cel mai bine este sa te gandesti la faptele lui in anumite situatii si poate vei trage o concluzie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare?thinking