| alexa_9525 a întrebat:

Cum pot sa stiu daca un baiat ma place?

13 răspunsuri:
| bubukid a răspuns:

Iti face avansuri... te aproba... iti da sfaturi... vrea mereu sa fie prin ppreajma ta si`ti cauta privirile...gaseste orice sa se bage in seama cu tine smug...

| cioco1tweety a răspuns:

Pai acum depinde si de baiat pentru ca majoritatea se manifesta diferit atunci cand sunt indragostiti de o fata. Cele mai intalnite gesturi(zic eutongue) sunt cele de genul: iti zambeste mereu cand te uiti la el, sta mereu in preajma ta, incearca sa-ti fie mereu pe plac si e primul care iti sare in ajutor atunci cand ai nevoie de el. poti afla si intrebandu-i prietenii(care cel mai probabil stiuhappy ).sau daca ai curaj il poti intreba chiar tu(dar numai daca vezi vre unul din semnele cum ca el te-ar placea). Succes!happy

| Kokolina a răspuns:

Prin comportamentul sau fata de tine este cel mai bun mod de ati da seama adica daca sta deseori langa tine dacaiti ureaza in ceva noroc

| roksyk a răspuns:

In poza e Vanessa Hudgens laughing
Pai, iti dai seama din comportament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Stai cu el de vorba, asta esti singura metoda garantata de a cunoaste adevarul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti fata din poza, crede-ma ca o sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga alexa, eu am experienta imi plc vreo 10 baieti in acelasi timp. daca te ignora inseamna ca ceva ceva simte pentru tine. daca el spune ca te urasteinseamna ca chiar simte. ideea e sa ii spui sincer:ma baiatule eu te plac daca tu ma placi e alegerea ta zi-mi ca sa nu mai salivez dupa tine...si s-a rezolvat ...eu asa am facut si afunctionat cu 3 baieti... e elegerea ta ma bucur daca te-am ajutat cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu ...il atragi cu feminitatea ta
Bafta tie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpo e dupa tine daca tu placi baiatu intreaba-l daca te place sau prefate ca, cazi si daca vine sa te ajute inseamna ca te place nu stiu astai sfatu meu faci cum vrei nu te obliga cineva ao am incercat si a mers.Pa scumpo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un raspunx pentru. alexa biatu se baga in seama cu tine mai vorbeste urat cu tine pentru ca u sati nu-i dai cu seama ca el te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu rasp la asta:d
adica e un baiat la alta cls si mereu cand ma vede zambeste asa subtil:d
sau cand mai iesim pe hol eu si fetele mai iese si el la usa si se uita asa luung laughing.
si p mess vbim destul de mlt si am discutat si dspre subiectul placut :-s
dar el a zis ca e direct cu o fta si i.ar zice in fata ca o place.
si mie nu mi. a zis nimic pana acum sad.
oare sa nu ma placa?:-s
dar semnelee?waiting pe care le face? laughing
nu stiu ce sa facsad.
mie imi plc mlt de el
si mi. e frica ca dka i.as zice dupa aia nu ar mai vbi ca mine sau ar rade si chestii chestii chatterbox.
si m.as face de rasrolling on the floor si ar afla toti ca imi plc de elsad
si e km rau :-s
ajutor!love struck.

| Roxanicutza a răspuns:

Toti baieti se manifesteaza altfel dar de obicei cand sunt indragostiti de o fata: zambesc mereu cand esti langa el, iti spune vorbe frumoase, vrea mereu sa se bage in orce discuti daca esti si tu acolo dar de obicei ei mereu asteapta ca noi fetele sa facem primul pas...

| paramell a răspuns:

Sigur te place orice baiat, la cat esti de frumoasawinking