| AndreiTN a întrebat:

Cum pot scapa de o fata care ma place si nu imi da pace ...Este foarte enervanta si nu as vrea sa o jignesc...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Spune-i cu frumosul (si nu in publlic) ca tu nu o placi pe ea si te deranjeaza. Daa nu intelege, mai spune-i de 2-3 ori. Daca tot nu itelege, o ignori.

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îi explici că nu simți la fel și că nu trebuie să se supere. Dar, nu îi spui de față cu alte persoane pentru că nu o să se simtă bine.
Dacă insistă și nu înțelege, nu trebuie să îți pierzi calmul. Dacă nu îi dai prea mare atenție, o să renunțe singură.

| Vvistula a răspuns:

Nu o baga in seama

| KillMePlease a răspuns:

Sau 10...Depinde laughing

| cineva666 a răspuns:

Sunt de acord cu inquireWithin