| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti avea orgasm multiplu la masturbare(la baieti)?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor nu se pot produce orgasme multiple dintr-un motiv foarte simplu, ejacularea pornita nu mai poate fi nici intrerupta si cu atat mai putin oprita si se termina in cateva secunde. Reluarea intregului proces, producerea unei noi ejaculari si provocarea unui alt orgasm cere un anumit timp, deci nu se poate produce, imediat, in cascada asa cum se intampla in cazul femeilor. happy

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Barbatii niciodata nu au orgasme multiple. Ei au cate un singur orgasm dupa fiecare masturbare sau act sexual.

| SG1995 a răspuns:

Bărbați nu pot avea orgasm multiplu.

| Eduard196 a răspuns:

Daca ai sti cat de distructiva e masturbarea ai pune intrebarea cum sa scapi de ea. Cauta adevarul despre masturbare si despre adevaratele efecte ale ei

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

Esti obsedat sexual (obsedat de puritate sexuala). Absexual se cheama. Dorinta de a renunta permanent la masturbare este la fel de normala din punct de vedere psihiatric cu cea de a renunta permanent la mancare.

| Eduard196 a răspuns:

Daca ai sti cat de nenorocita e masturbarea ai intreba cum sa scapi de ea. Masturbarea e un act sinucigas

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.

| AmonhPOWER a răspuns:

Trebuie sa iti dai venele ca sa mearga

| AmonhPOWER a răspuns:

Nu-s