| FloryA98 a întrebat:

Cum poti face clisma acasa pentru a face sex anal? fara sa cumperi anumite chestii de la farmacie :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jardelin a răspuns:

Nimeni din cei dinainte nu are dreptate! Cea mai corecta clisma este cea in care încălzești apa in gura pentru ca va avea exact temperatura corpului tău. Deci: iti umpli gura cu apa, stai cu apa in gura vreo 5 minute, după care iti bagi un furtun in funduleț iar capătul celălat ți-l bagi in gura si sufli, si uite asa faci o clisma de calitate!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu câți ani ai?
Înainte de clismă știi care sunt consecințele sexului anal?
De hemoroizi, fisuri anale, constipație, incontinență de fecale, cancer colono-rectal, ai auzit?
Așa știi să te respecți, dacă ai mai avea și alte orificii și acolo ai permite organului sexual opus să intre?
Anusul este făcut să elimine, nu să primească.
Când te vei duce la ginecologie, anusul stă larg deschis, nu închis cum este în mod normal.
Felicitări...
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce prostie vrei sa faci?

| Emilian65 a răspuns:

Iei un furtun, un capat il legi la robinetul de la chiuvet, iar celalalt capat il bagi in fund si ai facut clisma pentru sexul anal.

| ywar a răspuns:

Pai nu ma mir la cata minte aveti (16 ani in general, nu numai tu) puteti sa dati foc tarii... Eu iti propun sa iti faci clisma cu furtunul de la hidrant. Are presiune (pana la 10 bari) suficienta cat sa te curete de... toate rahaturile pe care tu le ai in cap.

| Danysan a răspuns:

Cea mai simpla metoda e sa fierbi apa intr-un vas pana ajunge la o temeratura mai ridicata.O lasi sa se mai raceasca apoi poti fie sa folosesti un furtun mai subtire pe care sa il introduci in orificul anal sau altceva.Cel mai indicat ar fi sa iei un spray special pentru asa ceva care ajuta foarte mult.Un sex shop are cam tot ce vrei. Mergi si or sa te lamureasca acolo.Important e sa fi lubrifiata bine in zona respectiva pentru ca in mod natural nu se produce lubrifiere.Asa ca trebuie sa te lubrifiezi cumparand lubrifianti speciali pentru zona anala. seara faina.

| grab a răspuns:

M-ai blocat cu asta.
v-ati saturat deja de sexul normal si cel oral?

| eduard1 a răspuns:

Tot îţi trebuie un irigator para, bulb clisma.
Ia-l online:
http://www.bizoo.ro/......-steriliza

| designerindustrial a răspuns:

Nu! incearca cu apa clocotica ca sa omori si bacteriile! de asemenea un compresor ajuta!