| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti face o persoana sa iti spuna adevarul gol golut?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant niste medicamente care le folosesc cei de la CIA ti le baga cu forta pe gat si apoi zici tot adevarul

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Hipnoză.
2. Tortură.
3. Scopulamină (serul adevărului)
Succes!

| Crisu a răspuns:

Sa nu crezi ca te invat la prostii.nu e asa. Dar ar fi o metoda laughing coca.Ai intrebat cum, si eu tsi-am raspuns happy

| Razvan a răspuns:

Hipnoza.Ai fi surprins sa vezi ce poate spune un om, pe care erai in stare sa iti dai viata pentru elwinking
Cale directa, nu se poate.Toti ne mascam cuvintele din diverse motive

| fabiola a răspuns:

In primul rand trebuie ca tu sa-i poti spune lui- adevarul pur, si nu o data! Deci prin educatie, incredere si fidelitate!

| Hmmmm a răspuns:

Nu poti sa faci asta.tot ce poti sa faci este sa castigi increderea unei persoane.asa poate va avea destula incredere in tine incat sa iti spuna adevarul.
si nu uita ca oricat de multa incredere ar avea cineva in tine unii minte cu nerusinare.iti poti da seama daca cineva te mine daca esti atent/a la cum se comport in jurul tau.

| shtephie a răspuns:

TRebuie sa aiba incredere in tine pentru a-ti marturisi adevarulwinking

| Pacala a răspuns:

Nu poti. Poate doar sub hipnoza. Ai putea sa tii cont de faptele persoanei, nu de ce spune. De obicei, faptele vorbesc de la sine.

| dnxbv a răspuns:

Imbata-l! merge garantat! laughing

| alonet a răspuns:

Este serialul ala lie to me... happy

| ronin33dan a răspuns:

Daca ai cunostinte in spital exista "serul adevarului", dac cunosti pe cineva care poate hipnotiza, iar este o varianta, daca nici una nici alta...naspa, toata lumea minte.

| Lol_1641 a răspuns:

Iti spun eu, pas cu pas! ~Imi dai funda!~

(1.)-Cumperi un Pistol "m9 mm"
(2.)-Mergi la respectivu/a
(3.)-Ii spui sa zica adevaru sau daca nu il impusti, acum sigur ca nu te va crede dar continui asa vre`o 5minute dupa care ii dai un glont in picior sau vezi tu unde!
(4.)-Acuma iti spune adevarul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti spuna adevarul gol golut nu prea se poate dar ar trebui ca si tu sa fi sincer cu acea persoana si sa ii capeti incredereahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe persoane atunci cand mint evita sa se uite in ochii tai, bineinteles cei care sunt experti nu ii mai prinzi in veci

| xItsMe a răspuns:

` Poti doar sa pui o persoana care sa fie de increderea celeilalte sa ii spuna adevarul, apoi ea/el sa ti.l zica tie smug.

| little_girl2008 a răspuns:

Dai de baut si o sati zica tot ce are de zis...