| AnonimNoName a întrebat:

Cum poti fi mai perversa cu iubitul?laughing

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Apuca-l de fund, musca-l de ureche, de gat. Sopteste-i chestii picante la ureche. blushing

6 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Castiga-i creierul! sau imprumuta-i-l, sigur il are mai limpede ca tine! sau daca vrei in pat, leaga-l cu lanturi! sigur vei fi perversa dar cu siguranta si o dementa, da! laughing

| Vrajitor a răspuns:

Dai 4 palme si daca intreaba de ce spune-i ca..."Preventiv"
In pat, rupei hainele, si oferi o partida cum nu a mai vazut in viata lui :X HARdCORE laughing)

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Conteaza si de cat d mult timp sunteti impreuna.in cazul in care relatia este avansata, iti dau niste sfaturi f usor d urmat:pentru moment iti spun ca nu ai d ce sa fi inhibata, asta aduce doar pierderi... mai ales pentru tine, pentru ca nu te vei putea simti vreodata complet libera in fata lui.
daca vei incerca sa scapi d inhibitii, vei vedea ca chiar iti place noul tau rol. crede-ma stiu c spun!
o femeie perversa pentru inceput trebuie sa dea senzatia ca are incredere in ea, asta e obligatoriu. ar trebui sa exersezi intr-o oglinda un mers atragator. cu pasi delicati, cu formele unduinduse usor... cand ai chef de prostioare te duci repede la baie, te imbraci in dantele rosii si negre, te indrepti spre el cu acel mers privindul in ochi cun zambet aproape sters si deja ai creat o alta impresie.
dar ce am descris eu nu caracterizeaza o femeie perversa. pentru a te arata perversa lui, inventeaza niste joculete cu tente erotice...
functioneaza si acea faza cand fata, privindul p baiat in ochi, se joaca cu limba p degetul lui. dar, in felul asta u ii spui lui ca vrei sa-i faci un oral. daca vrei sa-i faci oral, privestel in ochi, joaca-te cu limba, intaratal, scoate sunete atragatoare.muscal usor, baga-ti unghiile usor in abdomenul lui... s. a. m. d. te-ai prins.
pentru o imag de neuitat faceti sex in fata oglinzii. in timpul actului, vorbestei. spune-i ce iti place. de ex: sa te stranga d par.
dar trebuie sa te simti naturala. daca nu vrei sa te schimbi in acest mod, mai bine nai face-o. mai bine na-i incerca

| freebiker a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi ce-i place si ce nu... si sa-i zici tu ce ai vrea sa faci cu el; cred ca va acceptawinking

| DDaNyyy a răspuns:

Pfffoa ce subiect. parac imi place subiectu asta big grin pai 1 muscal de gat de burta de buza sau dai o palma pe fund pune-i mana intre craci big grin sau baga mana in bluza sau pantaloni la el si cam astea sunt esentiale si cea mai importanta fai pe plac orice zic eu

| Sturlubel a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinata si-ti doresti copilul si dupa ce-l tii asa vreo 30 de minute fa sex cu el si zii ca nu mai iei pastile si nu vrei sa poarte prezervativ.