| doctorul9595radu a întrebat:

Cum poti produce mai multa sperma in termin scurt. respectiv cum poti ejacula ca cei din filmele porno asa mult?

2 răspunsuri:
| elenaA_9063 a răspuns:

Dar de ce te intereseaza sa fie multa? Nu cred ca prezinta un avantaj nicaieri si nici nu provoaca vreo satisfactie o cantitate mai mare de sperma...

| liviustefan89 a răspuns:

Aia din filme porno sunt antrenati pentru asa ceva, dar am auzit ca ceapa dezvolta o cantitate mult mai mare de sperma la ejaculare, poti incerca mancand ceapa si apoi o sa ai o ejaculare precocewinking