| Secretkkk a întrebat:

Cum poti sa atragi atentia unui baiat pe care il placi?

122 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place si incerci sa ii atragi atentia. te prefaci ca esti neajutorata si ii ceri ajutorul.cant se uita la tine tinta zambeste si privestel in ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sddrrfvcdrttygsdeeectguhgfrddzxcd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am 11 ani si imi place la nebunie de cel ma bun prieten al meu are 15 ani i-am zis ca imi place de el dar el mi-a zis ca ma pretueste ca pe un prieten apropiat dupa ce am vb cu el pe acasta tema el a inceput sa se poarte mai frumos cu mine sa ma invete la o inghetata cesti din astea.Cind ma intilnesc cu el prin holu scoli sau chiar pe strada intru in pamint de rusine ma simt rusinata dar am curajul sa il privesc in ochii, el ma cunoste de la gradinita ne antrenam impreuna Taekwon-do la copetitii tinem unul pentru celalalt el se poarta foarte frumos cu mine...freu si eu un sfat macar unul sa stiu ce sa fac ca sa aflu daca ma place dar iie rusine sa-mi zica am nevoie de ajutor lume va rog vreau sfatur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu nu vreau sa il ignor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aceias problema nu stiu cum sa fac un baiat de 12 ani sa ma placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il ignori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o problema! de fiecare data cand imi place un baiat, se termina rau, adica el nu-mi acorda niciun interes. toata lumea spune ca sunt frumoasa[nu numai poretenii.si din alte scoli. si nu inteleg cum de chiar de fiecare data e la fel?! si exact baietii de care nu sunt deloc interesata se indragostesc de mine? Ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia pune pe cineva sa. l intrebe daca are iubita incearca sa va imprieteniti etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il lasi sa te bajbaie sau iti dau chilotii jos direct si o sa te placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in ochi lui si zambeste apoi nu-l baga in seama. crede-ma functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)))))))) sunt baiat si nici una nu-i corecta laughing care ati spus-olaughing daca vreti sa aflati mai multe luati id meu claudiu_sharingen si sa stiti am 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa vb deschis ca el pe mess poate nu mai ai emoti ata de el
scuze nu ma prea pricep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii... si mie mi-a placut un baiat d l mine din cartier care era fff fustangiu intelegi u si el vroia numai sex si i-am spus direct in fata ca-mi place d el si ca vreau sa ne intalnim si m-am intalint cu el la o petrecere de prin zona si atunci mi-a dat sa beau si am facut-o cu el nu eram constienta de ce sa inatmplat cu toate ca pe atunci aveam doar 15 ani acum imi pare rau ca m-am indragostit de el si ca am facut o greseala imensa care nu o sa mi-a pot iertaasa ca sfatul meu este NU TE LASA USOR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot sa atrag un baiat pe care il plac dar mereu la scoala vorbesc cu el si am aflat ca si el ma place ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu iti dau ce parere am ca sunt baiat baiatul vrea sa atraga o fata si o fata un baiat mai intai: ii spui daca e combinat el se emotioneaza si iti spune da sau nu dupa daca spune nu il intrebi daca vrea sa iesiti impreuna el o sa accepte majoritatea

bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invatati limba romana mai intai. apoi baietiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura nu stiu ma lup cu aceasta problema si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa orice crezi tu ca e bine. dar nu-l urmari sau nu te tine dupa el! crede`ma am trecut prin asta, si baietilor nu le place ca fetele sa se tina dupa ei oriundewinking... pana la urma daca el nu o sa te bage in seama, renunta! treci la altu`! ca nu merita toata atentia ta doar un singur baiat! daca aveti prieteni comuni, cu atat mai bine! intalniti`va cu totii undeva. si cine stie!? poate se va intampla ceva.winking mult norocwinking sper sa reusesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci imbracate cu fustite scutre bluze decoltate si sa vezi ca o sa mearga.am 13 ani da am incercat o data si sigau unii din masina dupa minerolling on the floor

| HiokoRO a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta inseamna ca rad de tine nu ca le place -.- un mic secret: nu te imbraci niciodata vulgar ca baiatu' o sa vada ca se uita altii dupa tine si o sa zica ca esti alta persoana de cat esti -_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bafta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca si baiatul te place trebuie sa-l faci gelos. daca nu trebuie sa te pregaci ca ati plac acelea-si lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii tu insuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terbue sa fii sincera cu el si sa i sapui ce sentimente ai fata de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii naturala si cit mai mult folosestete cu ruj incolor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustyu. sunt multe dar eu iti sugerez sa stai in banca ta sa nu il sufoci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoral, fate ca nu te intereseaza, si fii tu insati vei vedea ca merge in orce caz la mine a mers