| Demeister a întrebat:

Cum reuşesc unii băieți să aibă relații stabile cu 2 surori pe care să le iubească?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca stiu sa isi foloseasca capul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt super dotati

| Kaℓi a răspuns:

Care "unii baieti"? cunosti tu vreun caz?

| RAY a răspuns:

Uni barbati reusesc pentru ca sunt frumosi, inalti cu carcater de barbati si ei sunt curvari, daca asta le atrage pe femei ce sa faca si ei, fac si ei ce nea programat genetica sa ne inmultim cat mai des

| Demeister explică (pentru RAY):

Adică,un bărbat care se iubeşte cu 2 surori este un curvar?

| RAY a răspuns (pentru Demeister):

Nu e sfant

| Demeister explică (pentru RAY):

Cum adică "sfânt"?

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca un baiat sa reuseasca ca in acelasi timp sa iubeasca si sa aiba si relatii stabile cu 2 surori, presupun ca acestea trebuie sa fie ori surori de caritate, ori sora medicala sau martore a lui Iehova. big grin

| Demeister explică (pentru corbulalbrosu):

Ce înseamnă "surori de caritate"?

| alexandrualind a răspuns:

Se inteleg foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste dezaxati.Am vazut si cazul ala la Iasi, traia omu' cu doua surori si avea si 14 copii.Pai,astia-s oameni normali?