| alex1aki a întrebat:

Cum sa abordez o fata mai timida?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te duci şi vorbeşti cu ea despre diverse subiecte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin tupeu, dar nu prea mult ca strica.

| KateMiddleton a răspuns:

Incearca sa gasesti o tema comuna cu ea.Multi dintre oamenii timizi se tem ca cei care vorbesc cu ei doar isi bat joc si nu vorbesc in serios.Ai grija sa nu-i ranesti sentimentele, vorbeste linistit cu ea si apoi ea isi va deschide sufletul
Bafta!

| horansgang a răspuns:

îi poţi da mai multă atenţie desigur, şi cu timpul va reacţiona cu tine şi atunci veţi putea fi prieteni şi apoi mai mult decât prieteni, ştii tu, sau dacă nu merge între voi, asta e.

| Ammizzu a răspuns:

Cu gija si rabdare

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

O faci sa se simta in largul ei, vorbeste cu ea ca si cum i-ai fii un amic. Nu intra in subiecte care ar putea-o intimida. Si ai rabdare, mai intai incearca pe fb sau prin mesaje, apoi la tel si mai apoi sa te intalnesti cu ea. Oricum nu-i cere sa-ti raspunda la intrebari.