| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa aflu daca ma iubeste cu adevarat?thinking El zice ca da.dar.nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Fa-ti un id de mess cu numele sexy girl sau nu stiu orice si da-te la el.si intreaba-l si daca are iubita ca sa vezi ce zice...
succes! smug

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, daca spune ca da, e posibil sa fie adevarat. Dar pe langa vorbe mai conteaza si faptele, depinde de comportamentul care il are vizavi de tine.Iti poti da seama dupa felul cum te trateaza, daca te respecta, te intelege, e tandru cu tine, te alinta, iti face complimente, e cu tine si la bine si la greu, te ajuta la nevoie, se intereseaza de tine, adica te cauta, te suna, doreste sa fie cat mai mult in preajma ta, nu te neglijeaza si nici nu te jigneste.
Oricum iubirea se simte si ar trebui sa simti daca te iubeste, e frumos cand cineva spune ca te iubeste mai ales daca si tu simti la fel, dar vorbele totusi sunt usor de spus. Uneori vorbele nu spun ce simte sufletul. Oricum daca aveti o relatie si crezi ca e adevarat inseamna ca e asa.
Oricum, fiecare are felul sau de a iubi.

| Andrrada a răspuns:

El spune...pai el poate sa spuna multe important este daca tu simti ca el te iubeste. Se pare ca tu nu prea esti convinsa de acest lucru...in cazul acesta urmarestei comportamntul, gesturile, etc fata de tine. Nu sunt de acord cu "teste" adica sa-l urmaresc, sa pun pe altcineva sa vorbeasca cu el. poate si pentru ca mi-e "frica" de rezultat. Baietii in ziua de azi nu rateaza sansa de a insela atunci cand au ocazia. happy Bafta :*