| alin4k a întrebat:

Cum sa aflu daca ma place? El se intilneste cu cea mai buna prietena a mea. Dar am impresia ca ma place nici nu stiu ce sa cred.Ieri ei doi sau intilnit si eram si eu si am vrut sa plec ca sa nu deranjez dar el mi-a spus daca fac un pas de linga el se supara pe mine si nu mai vorbeste cu mine.Sau se intimpla ca face ceva sau spune ceva care imi displace si ii spun sa nu mai faca sau sa nu mai spuna asta dar el din contra asa si face.Chiar ieri mi-a zis ceva care m-a deranjat si m-am suparat, iar el si cearut scuze si s-a retras cuvintele inapoi doar ca eu sa stau cu ei. Sau se mai intimpla sa ma ia in brate sa ma imbratiseze sa ma ia de mina sa-mi zimbeasca cu un zimbet cuceritor.Nici nu stiu ce sa cred ajutati-ma va rog am imresia ca ma place dar nu pot so dovedesc pentru ca plus la toate sintem verishori de a2-lea si uneori cred ca e o relatie de prietenii dar uneori imi pare ca chiar ma place se uita in ochii mei de cite ori ma vede sau imi da din ocho ajutati-ma cu ceva please very mach.MULTUMESC MULT

Răspuns Câştigător
| Goofy77 a răspuns:

Pai acum domnisoara daca omu este cu prietena ta cea mai buna crezi ca ar fi bine sa o superi?( a se citii arzi) mai era o melodie odata :" pe tine nu te pot iubii esti sotia prietenului meu" si verisori? ( o parere personala ) crezi ca s-au terminat baietii las ca gasesti tu asta nu este nici o problema pup

7 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Merita sa va certati numai pentru un baiat da/nu mai bine vb cu ea si GANDESTETE BINE E SI VERISOR CU U... e bine pentru aman2 sa fiti prieten cu respectivul

| Pufu a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta. Daca tipul se intalneste cu prietena ta CEA MAI BUNA nu cred ca aceasta merita sa o dezamagesti asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa il intrebi daca simate ceva pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta. tralala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai acum se vede ca esti intr-o postura foarte delicata acum sincer spun si eu am aceiasi postura fix ca tine dar l-am intrebat pe mess daca ma ma place si a zis ca nu chiar ma place dar ma simpatizeaza dar inainte de asta m-a intrebat el si nu am putut raspunde ca am avut o problema dar l-am intrebat a doua zi si a spus ca ma simpatizeaza si m-a intrebat si el daca il plac si am spus ca il simpatizez si atat. dar de fapt eu il cam plac dar ma rog. La tine este o situatie foarte delicata ca este verisorul tau. Da lasa ca mai sunt baieti pe lume doar no fi ultimul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai acum se vede ca iesti intr-o postura foarte delicata acum sincer spun si eu am aceiasi postura fix ca tine dar l-am intrebat pe mess daca ma ma place si a zis ca nu chiar ma place dar ma simpatizeaza dar inainte de asta ma intrebat el si nu am putut raspunde ca am avut o problema dar la-m intrebat a doua zi si a spus ca ma simpatizeaza si ma intrebat si el daca il plac si am spus ca il simpatizez si atat .dar de fapt eu il cam plac dar ma rog .La tine este o situatie foarte delicata ca este verisorul tau.Da lasa ca mai sunt baieti pe lume doar no fi ultimul.

| alin4k explică:

Eu nu vreau sa ca ma cert cu ea doar pur si simplu vreau sa aflu daca ma place nu as face asta pentru nimic in lume chiar si daca ar fi alta fata dragoste cu sila nu se face doar vreau sa aflu si atita tot spuneti-mi parerea dmnv