| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa agat pe cineva in metrou?

31 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Te duci si spui ceva de genu: " Buna, ce faci? Esti draguta... Te superi daca te intreb cum te cheama? " si de acolo pleaca totul

| justfreelove a răspuns:

Sa confunzi un baiat cu o fata de la spate e putin probabil. Ca baiat, in primul rand te uiti la o fata de jos in sus, hm, ce picioare subtiri si ce fund sexy bombat mai ca as venii sa pun mana pe el si ce forme, neaparat trebuie sa o cunosc; are sanii mici si obraznici exact cum imi place mie; la naiba, are inel, clar are prieten! totusi sa ma duc sa zic buna happy

| justfreelove a răspuns:

Daca o fata iti place de la spate, mai intai te asiguri ca nu e o vreo babatie si incerci sa o privesti chiar si prin reflectia din geam daca nu vrei sa pari disperat si sa o privesti in fata. Sunt sigur ca sunt multi care au vazut fete care arata beton de la spate si cand le vezi la fata OMG, WTF? o baba la 39-50 de ani asa ca mai mult ca sigur nu vrei sa te risti

| justfreelove a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui..eu prefer o fata dulce pe care chiar sa imi faca placere sa o saurt

| justfreelove a răspuns:

Sa stii ca pana la 20 de ani gandeam ca tine. Cautam o fata care stie ce vrea. Acum am 26 si caut o fata tanara cu foc in sange care sa ma faca sa opresc timpul in loc, sa iubesc din nou, sa simt din nou pasiunea acelui sarut care ma facea sa ametesc

| FucktheSystem a răspuns:

„Ai un foc?"
E cea mai simplă metodă să agăți, imediat își dă seama de intenție...sau te crede terorist care vrea să dea foc la metrou.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Arata-i curu`.

| anonim_4396 explică (pentru Sἶrenἶa):

Asta functioneaza doar daca esti fata

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Eh, ma stii? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Sἶrenἶa):

Bine,cand o sa mai vad vreo fata draguta in metrou ii arat curu'

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa.

| Ferra a răspuns:

Ca-n reclama aia de la Orange din metrou

| daηă a răspuns:

Fa ca in reclama aia de la Orange laughing

| Alinaame a răspuns:

Te duci langa persoana respectiva si ii zambesti dulce, dulce. Daca iti zambesti, poti sa te bagi cu persoana in seama :p

| justfreelove a răspuns (pentru Alinaame):

Daca baiatul care iti place e cuminte si tu nu faci primul pass, poti sa zambesti tu pana maine laughing)

| Alinaame a răspuns (pentru justfreelove):

Si daca nu e cuminte?smug

| justfreelove a răspuns (pentru Alinaame):

Daca nu e cuminte, sa zicem ca nu mai are rost sa zambesti ca sa te bagi cu el in seama. Cum te-a vazut cum a venit la tine incercand sa te penetreze in gandurile lui in toate pozitiile de kamasutra si cum ai dat cu ochii de el, te priveste de jos in sus in asa fel in cat sa te simti violata si spune ceva de genu: Cobori cu mine sau mergem la tine?

| anonim_4396 explică (pentru Alinaame):

N as putea mai bine sa ma stramb la ea?

| Azre a răspuns (pentru anonim_4396):

E mai bine cum spun eu laughing ai mai multe sanse

| Azre a răspuns:

Stai aproape de persoana respectiva si cand metroul franeaza sau i-a o curba, te faci ca te dezechilibrezi si te lovesti de respectivul/respectiva persoana happy. apoi iti ceri scuzele de riguare ca sa intri in vb cu persoana respectiva, gasesti ceva ori te legi de conductorul metroului ca nu franeaza usor sau pur si simplu ceri scuze si incerci sa vb ceva orice ca e cald e frig ce iti vine in minte si apoi faceti cunostinta si gata daca e sa te placa o sa-ti dai seama daca nu nu. E simplu. Imaginatia este cuvnatul cheie in astfel de situatii!

| Azre a răspuns:

Eh merita incercat nu? laughing ca baiat mai pui mana pe o tata pe un fund in cazatura ca fata nu se stiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tunde te

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la ea direct si ii zici: imi place mult de d-ta, cum as putea sa te agat fara sa te enervez? Iti zice ea cum... rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Buna idee)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu asa am agatat-o pe nevasta-mea rolling on the floor

| IceKing a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate iti trage o palma in freza. laughing

| Marius_Florea_1990 a răspuns:

Agato de urechi laughing)

| Eddii a răspuns:

laughing))))))))))

| ємïïï a răspuns:

Cu catuse. b-]

| numepublicusername a răspuns:

Cu umerasul