| Johny125 a întrebat:

Cum sa am mai multa sperma?

Răspuns Câştigător
| Jardelin a răspuns:

Cam ciudata intrebarea! Eu cred ca tine mai mult de "dotarea" pe care o ai. Si aici ma refer la prostata si la vezica seminala care produc 90-95% din compozitia spermei.

Pe de alta parte ma gindesc ca daca sperma este un lichid, o hidratare buna a corpului nu poate decit sa ajute. De asemenea mai conteza si timpul scurs de la ejacularea anterioara. Dupa cca 2 zile ai o noua incarcatura "full" de sperma, la dipozitie.

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Poti sa te masturbezi sau sa faci sex maxim o data pe zi pentru a avea un maxim de cantitate de sperma.

Altfel, general vorbind nu ai cum sa-ti maresti cantitatea de sperma. Insa daca ai doar vreo 13-14 ani, cantitatea va creste in timp pana ajungi pe la 16 17 ani.

Deci depinde la ce te-ai referit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Freaco mai rar

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-ti colectezi sperma dela mai multe labe consecutive laughing

| mihai69 a răspuns:

Cere și tu la prieteni!

| fadnox a răspuns:

Cumpara-ti

| Psychzor a răspuns:

Dupa ce ejaculezi trebuie sa iti bei sperma, in felul asta o depozitezi si vei avea sperma mult dorita. Ai grija ca daca bei prea multa o sa ramai insarcinat.