| Autumnleaves7 a întrebat:

Cum să creezi atractie pentru o persoana de sex opus?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Invatand sa te pui in evidenta.
Cand vrei atentie,oferi atentie.
Ca sa atragi atentia cuiva,trebuie sa ai cateva calitati pe care sa incerci sa le pui in valoare.
Ochii sunt cei care aleg primii,asa ca vei avea mare grija la propria tinuta,infatisare si aparenta.
Apoi,treci la conversatie si limbajul trupului,inveti sa saluti,sa zambesti, sa discuti. Orice.
Daca simti ca nu esti acceptat, ar trebui sa te bucuri ca situatia s-a lamurit din start, sa nu-ti pierzi speranta si increderea si sa iti continui drumul, vei gasi ceva si mai interesant in curand.
Cam in felul asta functioneaza lumea...
happy

| DNSK a răspuns:

Nu ai cum sa creezi. persoana respectiva daca da un ochi asupra ta si ii sare ceva, se opresete si vorbeste cu tine, daca nu nu..foarte simplu. nu incerca sa pari ce nu esti. naturaletea prinde, minciuna doar minte.

| ZEU93 a răspuns:

Cu grija

| RAY a răspuns:

Daca esti frumos, bogat, maneriat, sau cate un pic din astea 3, trebuie sa aiba un interes x sa vb cu tine fara interes slabe sanse, depinde ce vrei tu, nu ma refer la sex, ca sa vb cu o fata despre pasiuni comune nu are importanta fizicul, banii si gandirea

| OnuOnulică a răspuns:

Te îmbraci frumos și încerci să ieși în evidență prin lucruri simple și drăguțe.

| neutrino a răspuns:

Fa-te frumos, inteligent si sa ai mereu portofelul plin. Daca nu, multumete-te cu ce-ti pica.