| Lumia350 a întrebat:

Cum sa cuceresc fata caremi place? Ia s-a despartit de prietenu sau nu de mult eu am asteptat ocazia asta multa vreme cum so impresionez stiind ca ia nul poate uita pe fostul prieten

Răspuns Câştigător
| Solitude15 a răspuns:

Daca e o fata desteapta cu cadouri frumoase si scumpe nu vei putea sa o cumperi o solutie buna ar fi sa o saluti de fiecare data cind o vezi stai mai mult pe linga ea ajut-o cu tot ce poti trebuie sai fii alaturi in momentele grele "la bine si la rau" spune-i ft des ca e ft frumoasa spune-i des compimente (cum ar fi ce blugi shick, sau ce fustita draguta etc) insa incearca sa fii tu nu incerca sa fii ca cineva spune-i "PA" de fiecare data cind preala numesteo rumos "draga mea iepurashul meu sau pisicuta mea .....shi tot asa" deci cuceresteo succes

fundahappy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Apeleaza la cuvinte frumoase, cadouri multe si scumpe, plimbari in aer liber, concerte etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea chiar la iubit probabil inca il mai iubeste. Sau probabil se mai gandeste la momentele frumoase. Probabil compara totul cu ce facea fostul si cum era fostul.

Sincer eu nu zic sa te bagi asa repede daca ea inca mai are sentimente.
Daca vrei ceva de durata cu ea mai bine astepti sa-si revina si o ajuti sa treaca peste, sa fie fericita etc.

Sau poti sa risti si sa ai ceva scurt cu ea. Dar sincer nu stiu cat de cool ar fi sa te saruti cu ea si ea sa se gandeasca la fostul. Ii trebuie timp ca sa ii treaca pana la urma. Si nu poti pleca la drum cu haine murdare.

Dar poti sa o asculti, sa o iei in brate fara motiv si tot felul de chestiute din astea minuscule.

| alisuc a răspuns:

E posibil sa trebuiasca sa mai astepti deoarece ea e cu imag lui in minte incearca sa ii fi un umar pe care planga si poate asa va uita oricum ii va trebui cel putin o luna

| rkoWow a răspuns:

Invatand limba romana.