| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

276 răspunsuri:
| unickat a răspuns:

Am iesit cu ea o data si dadea semne ca ma place am incercat sa mai ies cu ea in oras dar mereu refuza am iesit odata cu prietena mea cea mai buna in oras si ea a aflat si dadea semne ca este geloasa si nu prea vorbea cu mine ma evita pana cand i-am zis ca nu vreau sa mai fim prieteni pentru ca mereu ma refuza si nu vorbea cu mine si ea a zis ca da nici ea nu mai vrea sa vorbeasca cu mine dupa vreo 2 luni a incercat din nou sa fim prieteni dar eu o evitam intalninduma cu prietena mea cea mai buna pana cand intr-o zi m-a intrebat daca as vrea sa fiu cu ea dar am refuzato finca eram cu alt cineva si tot n-am fost impreuna cu ea dar inca mai da semne ca vrea sa fie cu mine ma suna mereu vb cu mine si imi spune ca ma place

| cupidon28 a răspuns:

Mai baieti si fete sa va spun eu cum se cugereste o fata de la prima intalnire si cum ati dai seama ca te place o fata deci sa incepem cu inceputul 1-:daca vezi o fata sa spune undeva la liceu sau in alta parte tu adica baiatul trebuie sa faca primul pas.prima data te duci si cumperi doar un singur trandafir rosu nu mai multi il ascunzi sa nu al vada mergi la iea si faceti cunostinta ii oferi floricica si o inviti la un suc va intalnti si e important sa nu o atinci sau sa incerci sa o saruti sau alceva de gan sperand ca o saruti sau o atingi pe tot parcursul intalniri ca a-2-a oara nici nuuuu mai vine si pe sfarsitul intalniri o conduci acasa si cand va luati la revedere atuncea te uiti in ochii iei te apropii tot mai mult de iea ii pui mana pe obraz si una pe sond si in tot timpul asta te uiti in ochii iei si te apropi tot mai mult de iea si o saruti usor si putin doar sa nu ii iei aierul din prima si iea in tot timpul asta o sa se gandeasca la sarut si cand de candeste atuncea se indragosteste de tine si pasul 2 cum ati dai seama ca te place o fata asa mai fitoasa vorbesti cu iea vreo 2 saptamai sau mai mult si apoi o intrebi nu te ascunzi si ii spui direct ingerasul meu tu ma placi pe mine sincer spune-mi si daca incearca sa ascunda faptul ca te place atuncea nu o mai bagi in seama cateva zile nu mai vorbesti cu iea si daca te cauta iea inseamna ca te placi si ca nu are tupeu sa recunoasca asta si atunce dupa 2 sau 3 zile o si intrebi daca vrea sa formati un cuplu si daca vrea atuncea chiar ca te place deci pana la urma urmie e simpul cu dragostea asta recunosc ca nu e simpul cand suferi din dragoste dar in rest e simpul si ffffffoarteeee frumos sper sa va ajute sfatul meu meu va pupa dani si pentru alte detalii contactati-m-ati pe id-ul daniboss28

| oce a răspuns:

Fratilor, va rog, ajutati-ma si pe mine. sunt indragostit pana peste cap de o fata. e draguta, de treaba dar nu prea imi da atentie mie in mod special. ce sa fac sa ajung la inima ei? help me please

| Dragonov a răspuns:

Am admirat pana acum de la distanta si nu stiu cum sa fac sa ma placa sau chiar sa fim prieteni. (este in alta clasa nu sta aproape de mine si nu stiu ce prietene are ) Astept raspunsuri...

| costi995 a răspuns:

Salut! Imi puteti da o parere despre cum pot cuceri o fata care este si colega de clasa? Va multumesc anticipat!

| alexb13 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa o abordezi direct(invit-o undeva)ia-o incet spune-i cati place de ea la sfarsit spune-i ca o iubesti si in drum spre casa intreab-o cu ce parfum s-a dat si te apropii mai tare de ea si o saruti