| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa nu-i atragi atentie si atuncy ya ti va atrage atentia ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am o problema destul de des intalnita.Am fost cu o fata o luna si acum imi place de alta fata de la ea din clasa.Problema e ca nu vrea sa fie cu mine pentru ca s-ar certa cu fostma mea prietena. Ce sa fac? Va astept raspunsurile la id-ul vladdek97

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm... cum sa cuceresti o fata daca nu te place.thinking
Simplu 1-daca participa la diferite activitati ex Dans ( in cazul meu ) du-te si tu si incearca sa o inpresionezi 2- Vorbeste cu ea. Fi funny. happy si spune-i 2. 3 complimente. 3-Afla care este cea mai buna prietena a ei si fi ff dragut ajut-o daca este nevoie... 4-Invit-o in oras si vezi ce zice big grin daca spune ma mai gandesc sau nu am timp. atunci las-o chiar nu te merita happy Mie imi merge tot timpul :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba de ce nu violati in *** stiti ce distractiv e?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui atrage atentia dar tinete pe aproape de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fost cu o fata tare de treaba. a fost o ceart.mai mult din vina mea.acum dupa aproape 2 ani vreau sa fiu din nou cu ea.nu stiu ce sa fac ca ea e prea...nu stiu, nu ma baga in seama, dar simt ca ar vrea sa vorbeasca cu mine...cum sa reactionez?sadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic asa da'on ****, uito. Nu ii nici prima, nici ultima fata de pe pamant!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca nu te place(dar trebuie sa fii cat de cat ok) cu insistenta si cu timpul necesar ca sa te cunoasca cred ca se poate happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa usor trebuye sa o invyty undeva si sa yy spuii ca o placy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place o fata arata-i ca o placi si incearca sa esi cu ea si daca akcepta inseamna ca te placa daca te ignora numai incerca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o problma cu o fata...cu aproape 2 ai in urma ea cica ma placea... da eu nu mi-am dat seama(nici nu imi placea asa de mult atunci), dar acum mi-am dat seama ca este o fata grozava.Problema este:ea si-a gasit pe altu! Eu vb. in continuare cu ea, stie ca o plac, dar ea nu ma mai place(cred). Ce ma fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ce sa faci date batut cautaty alta sincer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai ghinionist sunt eu o plac pe fta si ea la fell dar... s-a pus cu altu sa mah enerveze cand am intrebat-o daca mai Tine la mine a zis da daca ma mai iubeste a zis da daca mai simte ceva pentru mine a zis da dar degeaba ce sa fac?
AST RASP VOASTRE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai noroc chiar sa te placa te provoaca, iar daca chiar nu te place las-o balta, si daca te place incearca sa ii iesi in evidenta sa iesi cu ea la o cofetarie ceva si sa faci pe tipul dur succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mha am cucerito mai esim si noi cand avem timp //sa va zic cum am facut eu ok insistam mereu sa iasa cu mine sa-mi dea nr si nu vroia am zis sa o las balta si nu prea eam mai dat atentie vreo 3 zile si dupa 3 zile4 ma suna ea pe mine si imi spune ca e singura acasa si se plictiseste si daca nu vreau sa es si a recunoscut ca a vrut sa vada pa unde pot sa merg parerea mea e sa faceti si voi la fel ok bafta( catalin_denisa)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca trebuie sa o intrigi cu ceva ca ei sai fie interesant sa te deskopere si sa doreasa sa te vada din nou\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii oferi cadouri o violezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inciarca sa arati ca esti romantic si o sa vezi ce face ia.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cupleaza te cu o prietena de a ei. O sa moara cand o sa te vada cu prietena ei. Daca se poate sa fie cea mai buna prietena si mai bine. Sa vada ce a pierdut.Si eu sunt intr o situatie de genu da toate prietenele ei au prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu cum e!crying plac pe o fata rebecca si ea e cu un an mai mare e clasa a opta! parea o dura la scoala si cand am vb cu ea pe mess mi-a povestit ce ii place ce nu si m-am indragostit si mai tare de ea dar ea cica are un baiat de care ii place ei sad acum vb cu ea pe mess zilic da mi-e frica sa fac tot ce ati zis voicrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maii nici o data o persoana cre nu te place nu te va place asa miraculos daca te place dar vrea sa para ca nu [doar ca sa aratae ca nu e in limba dupa tinee] poti vedea daca te place doar printr. un singur lucru ori flirtezi cu alta sa vezi ce face ori nu o mai bagi in seama si daca va reeactiona furios te place asa caaa depinde de caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mie mi-a spus un amic ca a auzit-o pe fata ca i-a zis la alta ca sunt dragut dar enervant, ce inseamna asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai la fel si eu am placut o fata f.mult ea nu ma placea deloc apoi eu m-am intristat sadvb pe messenger tot mereu, iar intr-o zi mi-a sp ca ma placea si stiti de ce? pentru ca nu am mai vb o vreme. o ignoram sim acum ne iubim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de frumusete si de vorbe ca daca nu vorbesti cum trebuie nu iti iese

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori si eu niste sfaturi intr-o problema de dragoste.Am o fata la mine in clasa foarte sensibila, frumosa, misterioasa dar si un pic timida.(Eu de asemenea sunt o persoana destul de timida). La inceput nu prea am bagat-o in seama pana intr-o zi cand am fost nevoit sa-i cer numarul pentru a face rost de niste cursuri.Atunci am vorbit pentru prima oara la telefon mai apoi pe mess si am stat ore intregi si discutam fara probleme; asa am descoperit ca avem o multime de lucruri in comun si am facut cea mai mare greseala posibila:"M-am indragostit"! Mi-am schimbat traseul catre casa sa o pot conduce si pe ea, am inceput sa ii pun o multime de intrebari legate despre ea si pot spune ca am creat o legatura intre noi ce ar putea fi inceputul unei frumoase prietenii... Dar eu vreau mai mult de atat...Am inceput sa o abordez pe mess ori de cate ori este on si asa am facut o alta mare gresealasadDe la un simplu compliment am inceput sa-i spun ca ma simp atras de ea si pentru a ma scoate la mal am inceput sa apelez la sarcasm.)
Problema este ca o plac foarte mult si niciodata nu am mai simtit atata dragoste pentru o fata. O plac atat de mult incat imi este teama sa nu devin prea insistent si sa o sperii.Este posibil ca ea sa stie ca am asemenea sentimente pentru ea( datorita faptului ca de 2 ori am invitat-o la cinema si ea mi-a raspuns cu un "poate mergem si poate mai vine si altcineva") si in plus am inceput sa experimentez si putina gelozie pentru ca mai este si altcineva interesat de ea!
Acum…ca sa inchei…va rog sa-mi dati si mie niste sfaturi.Cum sa fac sa-i arat ca o iubesc, dar fara sa devin prea insistent?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii tu insuti!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stu frate aceiasi problma o am si eu. dar trag aer in piept si merg mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba daca nu te place ii de rau
dar am invavatat ca toate sa lasa mai greu
incearca sa te imprietenesti cu ea su amici de a iei si sa intri in vorba cu ea
sa iti dau in sfat nu trebuie sa fi prea deplasat dar nici sa stai ca un mut.
incetu cu incetu si cine sti POATE POATE
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o mai cuceresti