Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2986008intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
MediaDOT.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
30 Aug
SATI 252.268AFISARI
110.715VIZITE
98.620V. UNICI

Cum sa fac cunostinta cu un baiat pe care il plac? Sa intru in vorba cu el? kiss

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 16 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    "Face to face" e cel mai bine.
    Da intra in vorba cu el si intreaba-l chestii despre el, spune-i chestii despre tine si... dupa aceea faci cum te ghideaza inima.

Bafta!

EuSiAtat
  • a răspuns:
    Pai chiar tu ai spus solutia tongue
    sa-ti faca un prieten cunostiinta daca esti mai timida.
    dar intra u in vorba cu el
    in ziua de azi fetele trebuie sa ia initiativa. daca lasi un baaiat sa vina la tine. astepti mult si bine.
  • a răspuns:
    Pur si simplu intri in vorba cu el laughing, cum ai spus si tu!hee hee
    Fii curajoasa, lasa timiditatea la o parte oh go on.
    N-ai nimic de pierdut, la urma urmeihee hee.
    Pai thinking, incepi cu o formula de salut happy iar apoi te prezinti happy.
    Apoi daca nu o face el, ii ceri id`ul de mess...hee hee
    Vorbitzi, chestiihee hee... el isi v-a da seama ca-l placi, si daca si el simte acelasi lucru, cu siguranta iti vei da seama.
    Bafta :*.
  • Raspuns anonim:
    O sa incep a discuta prima dar urmatorul pas o sa astept sa fie din partea lui
  • Raspuns anonim:
    Da
    te iubesc
  • Raspuns anonim:
    Ce mai faci eu sunt sexi tu cum arati
  • Raspuns anonim:
    Vreau sa fac sexx
  • Raspuns anonim:
    Am adresa lui de mail dar nu stiu cum sa intru in vorba si poate nici nu vrea a stie ca existsad.
  • Raspuns anonim:
    Cum sa fac un baiat in zodia taur sa ma placa in tot...eu fiind gemenii
  • Raspuns anonim:
    Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc! Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc! Toate fetele da apeleze la mine!
  • Raspuns anonim:
    Cini ari curu mari? eu is o fata cu curu mari si vreau tati fetili langa mini
  • Raspuns anonim:
    Ca
  • Raspuns anonim:
    Da poti sa intri in vorba cu el. Dar poti sa cauti numarul lui de telefon si sa incepi ai trimite sms-uri simple. De exemplu:salut ce mai faci? Poti sai dai bip-uri. Dupa toate acestea el numaidecit isi va da seama ca tu il placi si te va suna si el.
  • a răspuns:
    Pai afla ce ii place si bagate incet incet in vorba cu el...
  • explică:
    Dar eu nu-l cunosc.si nici el pe mine.nici nu cred ca stie cum ma cheamahee hee. De aceea vreau sa fac cunostinta.sau nu stiu credeti ca ar fi mai bine sa`mi faca altcineva cunostinta cu el (un prieten sau ceva tongue)
  • a răspuns:
    Da si sa nu vorbesti urit cu el dar foarte calm!