| thatgirl a întrebat:

Cum sa fac cunostinta cu un baiat pe care il plac? Sa intru in vorba cu el? kiss

18 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

"Face to face" e cel mai bine.
Da intra in vorba cu el si intreaba-l chestii despre el, spune-i chestii despre tine si... dupa aceea faci cum te ghideaza inima.

Bafta!

EuSiAtat

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Pur si simplu intri in vorba cu el laughing, cum ai spus si tu!hee hee
Fii curajoasa, lasa timiditatea la o parte oh go on.
N-ai nimic de pierdut, la urma urmeihee hee.
Pai thinking, incepi cu o formula de salut happy iar apoi te prezinti happy.
Apoi daca nu o face el, ii ceri id`ul de mess...hee hee
Vorbitzi, chestiihee hee... el isi v-a da seama ca-l placi, si daca si el simte acelasi lucru, cu siguranta iti vei da seama.
Bafta :*.

| thatgirl explică:

Dar eu nu-l cunosc.si nici el pe mine.nici nu cred ca stie cum ma cheamahee hee. De aceea vreau sa fac cunostinta.sau nu stiu credeti ca ar fi mai bine sa`mi faca altcineva cunostinta cu el (un prieten sau ceva tongue)

| ladygaga_9914 a răspuns:

Pai chiar tu ai spus solutia tongue
sa-ti faca un prieten cunostiinta daca esti mai timida.
dar intra u in vorba cu el
in ziua de azi fetele trebuie sa ia initiativa. daca lasi un baaiat sa vina la tine. astepti mult si bine.

| Maniacu777 a răspuns:

Pai afla ce ii place si bagate incet incet in vorba cu el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incep a discuta prima dar urmatorul pas o sa astept sa fie din partea lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai faci eu sunt sexi tu cum arati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fac sexx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am adresa lui de mail dar nu stiu cum sa intru in vorba si poate nici nu vrea a stie ca existsad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac un baiat in zodia taur sa ma placa in tot...eu fiind gemenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc! Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc! Toate fetele da apeleze la mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cini ari curu mari? eu is o fata cu curu mari si vreau tati fetili langa mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa intri in vorba cu el. Dar poti sa cauti numarul lui de telefon si sa incepi ai trimite sms-uri simple. De exemplu:salut ce mai faci? Poti sai dai bip-uri. Dupa toate acestea el numaidecit isi va da seama ca tu il placi si te va suna si el.

| danutsa_6666 a răspuns:

Da si sa nu vorbesti urit cu el dar foarte calm!

| Zaharia_Ionut_1988 a răspuns:

Buna intra pe FB ionutzaharia sa ne cunoaștem

| Ion_Stici_2000 a răspuns:

Cum să fac cunoștință cu o fată