| yoni a întrebat:

Cum sa fac sa ii zic unui baiat ca imi place de el? este coleg cu mine si il iubesc mult:X cum sa fac sa afle ca il plac si sa aflu daca sentimentul e reciproc?:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca un joc copilaresc dar eficient.In pauze scrie un biletel cu textul Iti place de X..si scrie 2 patratele unul cu da si unul cu nu.si spune i sa l lase in banca cutare.Cand vii din pauza vezi ce a bifat.stiu pare copilaresc dar poate are rezultate.

14 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearca sa fii cit mai atenta posibil la ceea ce face, la modul de-a vb cu tine, nu ai observat nimic din ceea sa te faca sa vezi ca el tine la tine, apoi daca vezi catotul este in regula cu sentimentele lui fata de tine, destanuiei si tu sentimentele tale.Bafta iti doresc.

| LoryM22 a răspuns:

Yoni pai poti sa-l testezi, daca zambesti sau esti cu alte fete, sau vb cu un alt baiat si vezi ca el se uite ciudat spre tine, inseamna ca e gelos, sau poti sa te uiti cu coada ochiului daca in timpul orelor isi intoarce capul spre tine sa te priveasca. Dar poti sa faci si altfel daca esti indrazneata si sigura ca si el te place la fel de mult cum il placi tu, sa ai o discutie cu el sa clarificati totul, sa-l intrebi daca si el tine la tine si poate, poate o sa fiti cu adevarat impreuna nu va mai trebui sa te gandesti "oare ma place si el pe mine?"Succes!

| simona24 a răspuns:

Incearca sa ii afli id'ul ...pe mess e mai usor de comunicat...

| Amy_2364 a răspuns:

Spune ca il placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da zi pe mess happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat blond cu un an mai mic decat mine si nu stie nimeni pentru ca unadin prietenele mele este vara lui iar cealalta ii place de el si o stat cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa petreci cat mai mult timp cu el, sa il tii de mana accidental sau daca nu merge incearca sa ii spui asta pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc iubireee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate dar daca iti da o palma si nu te m-ai trezesti altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yony daca intradevat iti place de acest baiat urmarestei comportamentul si flirteaza cu alti baieti in fata lui sa vezi cum reactioneaza daca este gelos te duci si ii spui in fata ca il placi nu prea ma pricep sa dau sfaturi pentru ca sunt intr-o asemanatoare situatie dar oricum incercwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat si sti dar lui ai place de mine si il cun f bine dar el zice ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita ii spui ca placi acea persoana vezi poate poate si lui ii place de tine

| altul a răspuns:

Daca arati bine si nu esti de aia si nu esti prea atasata de el ca gasca, daca ma intelegi te vei duce la el si i vei spune in fata sigur va accepta. sunt baiat...happywinking

| elena200946 a răspuns:

Yoni nu fii timida si zii pe mess