| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa le spun fetelor sa nu imi mai spuna ca sunt un SQUIRTER vreau sa o spun frumos si elegant e vulgar si nu vreau sa ma stie si restul fetelor de asta e deranjant si nu pot sa am parte de o relatie serioasa sau ceva de genu din cauza acestei porecle si ideea e ca cam multe imi spun asa si e ca atunci cand ai porecla din scoala genreala gen piticu ca esti scund sau mouse ca esti un dispertat de CS:1.6 si cand pierzi trantesti mousul in fine ati inteles ideea si e cam naspa asa ca nu poti avea o relatie de lunga durarata din cauza unei porecle fata de langa mine nu mai are siguranta ca ramane cu mine si chiar daca vede ca pun suflet si ca is romatic si atent la tot intervine unpic de neincredere involuntara.

Răspuns Câştigător
| CryLulu a răspuns:

Ai putea sa nu îi mai bagi in seama in primul rand, sunt multi proști pe pamant nu îi poti ocoli pe toti, tot dai de ei si cu siguranta nu merita atentia ta, apoi ar mai fi sa stai putin sa te gandesti mai bine in ce fel de relatie te bagi, daca te iubeste nu va baga in seama rautatile din jurul tau si te va iubi, dar daca nu ține la tine degeaba poti tu sa îi arati toata dragostea de pe planeta, la o greseala mica iti va da in cap si se va desparti de tine, deci iti propun sa ai grija dupa cine umbli si sa fi asa cum esti tu, si nu baga toate prostiile in seama.

| anonim_4396 explică (pentru CryLulu):

Multumesc ideea e ca e cam greu adica m-am obisnuit dar asa-i nu pot ocoli oameni de imi spun asta si nu e idiea ca nu ma va iubi ma va iubi dar are nesigurata aia de la porecla asta ca nu are un loc sigur langa mine si ca voi cauta in alta parte iar eu nu sunt genu si doare ca porecla e si adevarata gen mo intrebat o fosta iti place sa uzi fete? i-am spus ca nu doar pur si simplu orce fata ajunge sa fie uda fara sa vreau si sa imi dau seama toate ajung sa fie ude si oaarecum e naspa ca fata ce merita si fata ce trebuie sa aiba momentele alea de neuitat... chiar daca e tratata ca o regina tot acolo ajunge dar multumesc foarte mult de ajutor deci daca majoriteatea sau macar 15 la suta ar gandi ca tine... ce frumos ar fi multumesc mult o fundita e prea putin ca sa iti pot multumi

| CryLulu a răspuns (pentru anonim_4396):

Unii uita sa gandeasca inainta sa spuna ceva, asa ca trebuie tratati cu indiferenta. In cazul tau poate le e ciuda sau sunt gelosi asa ca nu merita osteneala.

| anonim_4396 explică (pentru CryLulu):

Adevaru ca cam da pur si simlu scot vorba nu isi dau seama ca inidrect ma afecteaza da fetele nu cred ca sunt invidioase desi am avut o prietena foarte buna de a mea aproape un fel de sis de suflet si nu o mai vorbit cu mine se simtea usor amenintata de prenta mea ca avea o prietena foarte buna heterro era gen sis ei si o iubea deci mai aduce si dezavantaje baieti mai mult pe marimime cre d eu ca is gelosi da de unde ai tu ma atata in ciocan du te ba nu pleci acasa pana nu spui laughing nu stiu cred ca baieti mai mult se felicita gen spun la cazu meu gen uni prieteni si rudele gen verisori si fratele bine ma laughing) dar la fete e mai greu ca o vorba trece marea cum se mai spune pe la noi adica am vazut o fata pe facebook calumea imi placea parea linistiita i-am zis buna am schimbat doua vorbe cica stai ma tu esti ala de *** bine vai in momentu ala m-am simtit si rusiat si unpic amuzat ca o fost foarte directa si parea linistita bine nu ma stie tot orasu clar adica is cam cam cateva fete de imi spun asa si aia o fost in clasa cu una de imi spune asa adica si si prietene bune e bine ca nu is gen o anomalie sa ma stie toti ca ma mut din oras laughing serios deja mi-e greu sa am o relatie de iau numai fete din alte orase dar bine ca e doar asa ceva minor un grup care nu e o amenintare sa imi pateze imaginea multumesc ca imi esti alaturi

| anonim_4396 explică (pentru CryLulu):

Dar merci s-a rezolvat o fata o spus imi pare rau nu am stiut ca te deranjeaza am crezut ca iti place deci te strig pe nume

| anonim_4396 explică (pentru CryLulu):

Acuma nu o sa ma mai bantuie porecla asta nu stiu simt ca usor usor imi spal imaginea

| CryLulu a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate niciodata nu a fost patata cu adevarat, doar era un lucru pentru un moment, oricum sper ca de acum in colo sa fi asa cum vrei tu si sa nu mai bagi in seama toata lumea.

| anonim_4396 explică (pentru CryLulu):

Asa este nu stiu dar sper sa o rezolv si sper sa imi gasesc o fata care sa nu o deranjeze acest aspect ca imi spun fetele ca sunt squirter macar atata dar nu stiu bine cat is cu familia imi spune pe nume dar cand is numai eu squietwr auzi cat e ceasul? ok merci mult

| CryLulu a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce.