| vacli a întrebat:

Cum sa faci o persoana care va placeti amindoi sa va intilniti(prieten+prietena)

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Incepi cu o conversatie apoi o inviti daca vrea, DACA VREA, nu poti obliga daca vrea, in fine daca arati hot si te vede va vrea

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Planificati data si locul intalnirii.

| simplu0 a răspuns:

Intai conversatie, dupa mai vorbiti voi pana ajungeti sa va intalniti. Eu asa am facutlaughing)laughing)

| TudorGamer a răspuns:

Planifici asta dinainte si il faci pe partener sa creada ca aceasta intalnire treabuie sa aiba loc

| LunaPlina a răspuns:

Si eu am aceeasi problema