| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci sex, fara sa faci sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prin practicarea pettingului. Ajungi la aceleasi senzatii si placeri finale cum ar fi la barbat ejacularea iar la femeie obtinerea orgasmului.Un petting bine executat suplineste un sex incordat sau de multe ori ratat din cauza ejacularii rapide si necontrolate si astfel femeia ramane cu un gust amar sau cu "ochii-n soare" deoarece pentru ea sexul ramane fara finalizare.

35 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Esti ciuudatstraight face

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Fiecare suntem diferiti draga happy

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, bine *inghite in sec*
Si nu mai zice DRAGA!

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Am inteles scumpo laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

YOOY!
Nu scumpa, nu draga, nicicum! Doar Kama

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Bine iubita big grin Promit sa nu te mai enervez degeaba!

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Mrrrrr angry

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Asa draga maraie mai tare ca imi face placere mare laughing LOL laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti asa de obsedat, enervant si ma scoti din mintiangryangryangry

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Obsedat nu. Enervant uneori.Nu te scot din minti, tu te scoti singura draga, fii calma... iubeste-ti aproapele ca pe tine insuti laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubesc pe toata lumea*minte*happy
Tu ma scoti din minti cu alinturile alea ironiceangry

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Hei scumpo eu asa vorbesc cu orice fata, asa sunt invatat si asa fac.Scuze daca nu iti place dar nu ai ce sa faci draga laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

NO! Eu cu tine nu mai vorbesc!

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Atunci gata nici eu! De azi iti dau papucii si suntem despartiti! E rau ca s-a terminat atat de repede relatia noastra! crying

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

CEEEE?!?!?!?! Ce relatie?!

| Hitback a răspuns (pentru KamaSutra):

Va luati de mana amandoi. Copii ăstia se tachinează unul pe celalalt.

| KamaSutra a răspuns (pentru Hitback):

Nu-l iau de mana pe obsedatu asta! nu e tachinare, e ENERVARE!

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Hai draga dor stii ca nu vreau sa te enervez. Spuneam si eu asa, de ce sari pe mine cu gura degeaba?laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vrei?! Ei bine, exact asta faci!

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Te enervezi singura degeaba scumpo.Fii calma, relaxata si iubitoarelaughingE tot ceea ce ai nevoie in viata dragawinkingPup! laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai spune SCUMPO!

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Ba da! Esti o scumpete de fata si asa iti voi spune mereu scumpo!big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi vine sa mooor!

| Hitback a răspuns (pentru KamaSutra):

Raman la parerea mea. KamaSutra laughing ce nume.

| KillMePlease a răspuns:

Cu puterea mintii.

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Da? Pai in cazul asta deja am facut-o cu tine...laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face
Ma abtin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-ti tai o coasta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai vazut demolatorul? faceau sex fara sa faca sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti imaginezi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex la telefon. laughing

| BogdantheDreamer a răspuns:

Sexul tantric!

| BlackOldSun a răspuns:

Mai bine esti cu o tipa si o faci! esti cam frustrat sa pui intrebarea asta. fetele cred ca te vor pune doar ca un catel de prieten si atat!

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Ce?