| dragutzulrobert a întrebat:

Cum sa facin o fata care te evita si te uraste sa te placa?

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O cucerești, dacă nu îți iese îi da-i pace.

| gingergirl1 a răspuns:

Paii...fata nu te uraste fara un motiv, nu crezi?
Cred ca ai suparat-o cu ceva, asa ca du-te si vorbeste cu ea! Daca nu vrea sa vorbeasca cu tine, nu-ti mai pierde timpul aiurea fugi la alta fata!winking( iti spun din experienta ca nu trebuie sa te ti dupa cineva care nu te placewinking
Succes!

| Music4life a răspuns:

Esti sigur ca vrei sa te placa?
Uneori ceea ce nu putem avea ne dorim ( vulpea si strugurii) iar atunci cand obtinem ne dam seama ca nu-i exact ceea ce ne-am dorit.
Eu spun sa te orientezi spre alta fata, sa nu-i dai acestea atentie si probabil asta o va atrage, daca nu, oricum vei fi in avantaj.
P.S. Mai mare atentie la gramatica.

| culturistu a răspuns:

O prinzi noaptea la un colt o violezi si daca ai place mai sta odata laughing

| LightStar a răspuns:

Pai incearca sa ii atragi atentia cu ceva, fa-te interesat de ce spune ea, chiar daca nu este interesant.
Incearca sa petreci cat mai mult timp alaturi de ea.
Sper ca te-am ajutat big grin

| EusiGoogle a răspuns:

Va trebuii sa mori.