| Ad3_4951 a întrebat:

Cum sa-i demonstrez ca il iubesc? Tin sa mentionez ca este plecat din tara.Ne vedem de cateva ori pe an dar si asa il iubesc foarte mult.Va rog sa-mi dati cateva sfaturi despr cum as putea sa-i demonstrez ca il iubesc. FUNDA love struck

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LikeNobodyElse a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie cu tine, am fost la el 6 luni acum 2 saptamani am venit putin in ro.paiiiii nu trebuie sa i arati printr`un mod anume. daca te crede si are incredere in tine si iti demonstreaza si el k te iubeste, e de`ajuns

| Ad3_4951 explică:

Am uitat sa specific ca suntem impreuna de 5 luni tongue